BZ-TZ-86
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juli 2024, dus sinds 1 jaar en 10 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 geconditioneerd voertuig rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 7,40 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 10 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.320 kg |
| Massa rijklaar | 8.420 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8420 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.580 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TZ-86 | 1-04-2026 | 11:16 | periodieke controle | 1-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 1-04-2026 | 11:12 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 1-04-2026 | 09:29 | periodieke controle | 3-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 18-03-2025 | 11:18 | periodieke controle | 3-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 7-03-2024 | 14:45 | periodieke controle | 3-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 7-03-2024 | 09:40 | periodieke controle | 7-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 30-03-2023 | 09:50 | periodieke controle | 3-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 15-03-2022 | 09:43 | periodieke controle | 3-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 15-03-2022 | 09:41 | periodieke controle | 15-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 4-03-2021 | 10:40 | periodieke controle | 3-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 10-03-2020 | 14:37 | periodieke controle | 10-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 10-03-2020 | 09:15 | periodieke controle | 3-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TZ-86 | 2-04-2019 | 09:12 | periodieke controle | 3-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 1-04-2026 | 11:12 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
| 1-04-2026 | 09:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-04-2026 | 09:29 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 18-03-2025 | 11:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 18-03-2025 | 11:18 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 7-03-2024 | 14:45 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2023 | |||||
| 30-03-2023 | 09:50 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 30-03-2023 | 09:50 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-03-2023 | 09:50 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 30-03-2023 | 09:50 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2022 | |||||
| 15-03-2022 | 09:43 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 15-03-2022 | 09:43 | 584 | 5.*.55 | 3 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 15-03-2022 | 09:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 4-03-2021 | 10:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-03-2021 | 10:40 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 4-03-2021 | 10:40 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 4-03-2021 | 10:40 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 4-03-2021 | 10:40 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 4-03-2021 | 10:40 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 10-03-2020 | 09:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-03-2020 | 09:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TZ-86 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-TZ-86 | 26-03-2018 | Tachograaf | STONERIGDE |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-TZ-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-TZ-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TG-86 | DAF | FT CF85 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-02-2012 | 19,3 jaar |
| BZ-TN-86 | Volvo | FM | Open wagen | Onbekend | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-86 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-84 | DAF | Fan CF85 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-85 | Scania | R500 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-86 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-87 | Volvo | FH | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-88 | DAF | Fan LF55 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 26-03-2012 | 14,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 740 x 260 cm een gewicht van ± 8.320 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF FA LF55 | 740 cm | 250 cm | 8.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.