BZ-TV-87
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 geconditioneerd voertuig rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 10,05 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.120 kg |
| Massa rijklaar | 11.220 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11220 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TV-87 | 12-01-2024 | 11:42 | periodieke controle | 25-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 11-01-2024 | 15:56 | periodieke controle | 11-01-2026 | Nee |
| BZ-TV-87 | 29-11-2022 | 10:17 | periodieke controle | 25-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 25-01-2022 | 15:38 | periodieke controle | 25-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 25-01-2022 | 10:17 | periodieke controle | 25-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 30-09-2021 | 08:44 | periodieke controle | 8-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 24-09-2020 | 09:32 | periodieke controle | 8-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 6-01-2020 | 13:05 | periodieke controle | 6-01-2022 | Nee |
| BZ-TV-87 | 30-09-2019 | 09:53 | periodieke controle | 8-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-TV-87 | 15-07-2019 | 16:20 | periodieke controle | 15-07-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-01-2024 | 11:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-01-2024 | 11:42 | 417 | 5.*.47 | 1 | Gordelsluiting werkt niet |
| 12-01-2024 | 11:42 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
2022 | |||||
| 29-11-2022 | 10:17 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 25-01-2022 | 10:17 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 30-09-2021 | 08:44 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 30-09-2021 | 08:44 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 30-09-2021 | 08:44 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 30-09-2021 | 08:44 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 24-09-2020 | 09:32 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2019 | |||||
| 30-09-2019 | 09:53 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 30-09-2019 | 09:53 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TV-87 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-TV-87 | 27-08-2018 | Tachograaf | SIEMENS/VDO |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-TV-87 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-TV-87
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-TD-87 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 25-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-TL-87 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TN-87 | Mercedes-Benz | Actros | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TT-87 | Iveco | AS440S45T/fp-lt EEV | Opleggertrekker | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-81 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-84 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-85 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-86 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-87 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TV-88 | MAN | TGX | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 21-03-2012 | 14,2 jaar |
| BZ-TZ-87 | Volvo | FH | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.005 x 260 cm een gewicht van ± 11.120 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1003 cm | 260 cm | 11.860 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1003 cm | 260 cm | 10.950 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| DAF CF 290 FA | 997 cm | 260 cm | 11.660 kg |
| DAF CF 410 FA | 1008 cm | 255 cm | 10.720 kg |
| DAF XD 300 FA | 998 cm | 255 cm | 10.060 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 255 cm | 11.100 kg |
| DAF CF 370 FA | 1001 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Renault T | 1004 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Volvo FH | 1002 cm | 255 cm | 11.650 kg |
| DAF FA CF75 | 1006 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| DAF AE 75 PC | 1007 cm | 259 cm | 10.320 kg |
| DAF CF 340 FAN | 1014 cm | 255 cm | 11.870 kg |
| DAF CF 250 FA | 997 cm | 260 cm | 10.250 kg |
| DAF XG 480 FAN | 1014 cm | 254 cm | 10.500 kg |
| DAF Fan CF75 | 1001 cm | 255 cm | 12.080 kg |
| DAF CF 330 FA | 1003 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| DAF XD 370 FA | 1002 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 410 FAN | 1002 cm | 255 cm | 11.660 kg |
| DAF FA CF85 | 997 cm | 255 cm | 11.700 kg |
| Renault D Wide | 1002 cm | 255 cm | 10.960 kg |
| DAF CF 260 FA | 1004 cm | 260 cm | 10.090 kg |
| DAF FA CF65 | 1008 cm | 260 cm | 11.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.