BV-TS-60
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (BAC5L) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2008 en januari 2010. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 9,95 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 89 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Continue vermogen | 169 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DC916 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 8867cc (8,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.980 kg |
| Massa rijklaar | 9.090 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9090 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.910 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 28.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BAC5L | |
| Uitvoering A75 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2007/46*0421*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-TS-60 | 3-04-2024 | 16:47 | periodieke controle | 20-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 28-03-2023 | 16:34 | periodieke controle | 20-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 22-03-2022 | 16:30 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 20-04-2021 | 15:32 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 2-03-2021 | 08:32 | periodieke controle | 13-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 25-02-2020 | 13:56 | periodieke controle | 13-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-TS-60 | 26-02-2019 | 15:44 | periodieke controle | 13-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 3-04-2024 | 16:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-04-2024 | 16:47 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 3-04-2024 | 16:47 | 433 | 5.*.48 | 2 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 3-04-2024 | 16:47 | 438 | 5.*.49 | 1 | Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
| 3-04-2024 | 16:47 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 3-04-2024 | 16:47 | 979 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming niet volgens voorschrift |
| 3-04-2024 | 16:47 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 28-03-2023 | 16:34 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
| 28-03-2023 | 16:34 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2022 | |||||
| 22-03-2022 | 16:30 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 22-03-2022 | 16:30 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 22-03-2022 | 16:30 | 333 | 5.*.35 | 2 | Ontwateringsventiel op reservoir werkt niet goed |
| 22-03-2022 | 16:30 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 22-03-2022 | 16:30 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 20-04-2021 | 15:32 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 2-03-2021 | 08:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-03-2021 | 08:32 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 2-03-2021 | 08:32 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 2-03-2021 | 08:32 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-03-2021 | 08:32 | 429 | 5.*.48 | 2 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 2-03-2021 | 08:32 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
2020 | |||||
| 25-02-2020 | 13:56 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 25-02-2020 | 13:56 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
2019 | |||||
| 26-02-2019 | 15:44 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 26-02-2019 | 15:44 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-TS-60 | 11-03-2009 | Tachograaf | STONERIDGE |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-TS-60 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-TS-60
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-TF-60 | Mercedes-Benz | Axor 1824 L | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-02-2009 | 17,3 jaar |
| BV-TG-60 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-05-2009 | 17,1 jaar |
| BV-TN-60 | DAF | Fan CF85 | Tankwagen | Onbekend | 12-02-2009 | 17,3 jaar |
| BV-TR-60 | Mercedes-Benz | Axor 1824 L | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-02-2009 | 17,3 jaar |
| BV-TS-60 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-03-2009 | 17,2 jaar |
| BV-TS-61 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-03-2009 | 17,2 jaar |
| BV-TS-66 | Iveco | 50C18 | Brandweerwagen | Onbekend | 17-02-2009 | 17,3 jaar |
| BV-TS-67 | DAF | FA XF105 | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-02-2009 | 17,2 jaar |
| BV-TS-68 | Scania | P320 | Open wagen | Onbekend | 17-02-2009 | 17,3 jaar |
| BV-TV-60 | Mercedes-Benz | Atego | Brandweerwagen | Onbekend | 19-02-2009 | 17,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 995 x 255 cm een gewicht van ± 8.980 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Antos | 997 cm | 255 cm | 9.550 kg |
| DAF CF 260 FA | 987 cm | 255 cm | 9.020 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 255 cm | 9.440 kg |
| DAF AE 75 PC | 994 cm | 254 cm | 9.770 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 988 cm | 255 cm | 9.240 kg |
| DAF FA CF65 | 998 cm | 255 cm | 8.880 kg |
| DAF CF 290 FA | 1001 cm | 255 cm | 9.160 kg |
| Volvo FE S 4X2R | 1004 cm | 255 cm | 9.450 kg |
| MAN TGM | 996 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| Iveco 190EL | 1005 cm | 255 cm | 8.860 kg |
| DAF LF 320 FA | 994 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| DAF AE65CC | 996 cm | 259 cm | 9.490 kg |
| Renault T | 990 cm | 253 cm | 8.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.