BV-FN-85
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2020, dus sinds 6 jaren, 2 maanden en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 open laadvloer rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Scania haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Scania P 230 B 4X2 tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 11,10 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 8867cc (8,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.305 kg |
| Massa rijklaar | 8.405 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8405 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.595 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 050 cm v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-FN-85 | 22-07-2025 | 16:15 | periodieke controle | 22-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 5-07-2024 | 16:03 | periodieke controle | 13-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 28-05-2024 | 13:28 | periodieke controle | 28-05-2026 | Nee |
| BV-FN-85 | 19-06-2023 | 15:40 | periodieke controle | 13-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 13-07-2022 | 15:24 | periodieke controle | 13-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 19-05-2022 | 15:18 | periodieke controle | 19-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 19-05-2022 | 14:57 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 9-07-2021 | 08:52 | periodieke controle | 9-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 8-07-2020 | 13:26 | periodieke controle | 8-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 24-04-2020 | 09:33 | periodieke controle | 24-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 24-04-2020 | 08:51 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-FN-85 | 26-06-2019 | 16:12 | periodieke controle | 7-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-07-2025 | 16:15 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-07-2025 | 16:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 5-07-2024 | 16:03 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 19-06-2023 | 15:40 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 19-06-2023 | 15:40 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 19-06-2023 | 15:40 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2023 | 15:40 | 499 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v |
2022 | |||||
| 13-07-2022 | 15:24 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 13-07-2022 | 15:24 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-07-2022 | 15:24 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 13-07-2022 | 15:24 | 053 | 5.*.4 | 5 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 19-05-2022 | 14:57 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 19-05-2022 | 14:57 | 938 | 1 | Snelheidsoverschrijding (meer dan 5 minuten) | |
2021 | |||||
| 9-07-2021 | 08:52 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-07-2021 | 08:52 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 9-07-2021 | 08:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 8-07-2020 | 13:26 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2020 | 08:51 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2019 | |||||
| 26-06-2019 | 16:12 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 26-06-2019 | 16:12 | 053 | 5.*.4 | 4 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-FN-85 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-FN-85 | 14-05-2018 | Tachograaf | SE5000 |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-FN-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-FN-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-FB-85 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 12-08-2008 | 17,8 jaar |
| BV-FG-85 | Renault | Midlum | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-06-2008 | 17,9 jaar |
| BV-FH-85 | DAF | Fad CF85 | Opleggertrekker | Onbekend | 27-06-2008 | 17,9 jaar |
| BV-FL-85 | DAF | FT XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-07-2008 | 17,8 jaar |
| BV-FN-85 | Scania | P230 | Open laadvloer | Onbekend | 02-07-2008 | 17,9 jaar |
| BV-FN-88 | DAF | Fas CF85 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 02-07-2008 | 17,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.