V-73-PXB
Er rijden momenteel 101 STX Movano Horsebox's rond in Nederland. Deze Movano Horsebox komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 6 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 juli 2026, dus sinds 1 maand en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze STX Movano Horsebox niet nader aangeduid rijden er in dezelfde variant (E5L2) nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2017 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.927 en € 88.351, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.475 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano Horsebox bedraagt € 30.971 incl. BTW en BPM, deze STX Movano Horsebox is daardoor € 17.504 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze STX geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze STX Movano Horsebox is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juli 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle STX Movano Horsebox voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
STX Movano Horsebox | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | STX |
| Handelsbenaming | Movano Horsebox |
| Lengte | 6,24 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,84 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 30.971 |
| Bruto BPM | € 7.565 |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T D7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 maart 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 6 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 juli 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 18 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juli 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juli 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.680 kg |
| Massa rijklaar | 2.780 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 720 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 12NOMR | |
| Variant E5L2 | |
| Uitvoering S188G3-SF | |
| Typegoedkeuringsnummer e7*2007/46*0116*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 193 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 193 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-73-PXB | 17-07-2026 | 13:51 | periodieke controle | 17-07-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle STX Movano Horsebox voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-73-PXB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-73-PXB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PXB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 69.192 | 16-07-2026 | 3,8 jaar |
| V-71-PXB | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 71.584 | 16-07-2026 | 4,6 jaar |
| V-72-PXB | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 82.852 | 16-07-2026 | 2,1 jaar |
| V-73-PXB | STX | Movano Horsebox | Niet nader aangeduid | € 30.971 | 16-07-2026 | 6,5 jaar |
| V-73-PXD | Mercedes-Benz | Sprinter | Niet nader aangeduid | € 78.861 | 16-07-2026 | 3,3 jaar |
| V-73-PXF | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 61.093 | 16-07-2026 | 4,7 jaar |
| V-73-PXG | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 66.199 | 17-07-2026 | 1,7 jaar |
| V-73-PXH | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 55.103 | 28-07-2026 | Nieuw |
| V-73-PXJ | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 38.707 | 20-07-2026 | 2,9 jaar |
| V-73-PXK | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 37.322 | 27-07-2026 | Nieuw |
| V-73-PXL | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 67.215 | 21-07-2026 | Nieuw |
| V-73-PXN | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 50.496 | 27-07-2026 | Nieuw |
| V-73-PXP | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.989 | 30-07-2026 | Nieuw |
| V-73-PXR | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 41.407 | 22-07-2026 | 4,3 jaar |
| V-73-PXT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 87.779 | 23-07-2026 | 1,7 jaar |
| V-73-PXV | Iveco | Igloocar | Gecond. met temperatuurreg. | € 68.632 | 23-07-2026 | 4,3 jaar |
| V-73-PXX | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 49.646 | 18-08-2026 | Nieuw |
| V-73-PXZ | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.658 | 08-08-2026 | Nieuw |
| V-74-PXB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 30.620 | 16-07-2026 | 4,5 jaar |
| V-75-PXB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 77.394 | 16-07-2026 | 1,7 jaar |
| V-76-PXB | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 71.500 | 18-08-2026 | Nieuw |
| V-77-PXB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 49.731 | 29-07-2026 | Nieuw |
| V-78-PXB | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 36.681 | 22-07-2026 | Nieuw |
| V-79-PXB | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.393 | 27-07-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.475 en/of een afmeting van 624 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.800 | 633 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Fiat Ducato | € 47.000 | 620 cm | 219 cm | 2.580 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 627 cm | 215 cm | 2.910 kg |
| Ford Transit | € 52.100 | 620 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.000 | 634 cm | 210 cm | 2.880 kg |
| Citroën Jumper | € 47.400 | 627 cm | 209 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.