V-70-LFL
Er rijden momenteel 511 STX Master Horsebox's rond in Nederland. Deze Master Horsebox komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze STX Master Horsebox veewagen rijden er nog 67 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2013 en juli 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.953 en € 84.422, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.830 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master Horsebox bedraagt € 54.531 incl. BTW en BPM, daardoor is deze STX Master Horsebox € 11.701 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van STX haalt een maximumsnelheid van 138 km/uur. Deze STX Master Horsebox is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.7% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 februari 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle STX Master Horsebox voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
STX Master Horsebox | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | STX |
| Handelsbenaming | Master Horsebox |
| Lengte | 6,23 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,84 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 138 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 54.531 |
| Bruto BPM | € 13.162 |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 februari 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.620 kg |
| Massa rijklaar | 2.720 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7NRVA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 220 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle STX Master Horsebox voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-70-LFL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-70-LFL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-LFB | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 82.684 | 16-01-2025 | 2,2 jaar |
| V-70-LFD | RAM | 2500 | Pick-up truck | € 126.142 | 15-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-70-LFF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.691 | 21-01-2025 | 9,2 jaar |
| V-70-LFG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 73.911 | 18-01-2025 | 5,6 jaar |
| V-70-LFH | Ford | Transit Custom | Speciale groep | € 45.502 | 17-01-2025 | 8,7 jaar |
| V-70-LFJ | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 47.744 | 23-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-70-LFK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 47.993 | 21-01-2025 | 1,4 jaar |
| V-70-LFL | STX | Master Horsebox | Veewagen | € 54.531 | 21-02-2025 | 11,1 jaar |
| V-70-LFN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 73.616 | 07-02-2025 | 1,5 jaar |
| V-70-LFP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 52.127 | 01-04-2025 | 6,5 jaar |
| V-70-LFR | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 42.942 | 06-02-2025 | 1,3 jaar |
| V-70-LFT | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 29.178 | 20-02-2025 | 1,5 jaar |
| V-70-LFV | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.418 | 31-01-2025 | 11,5 jaar |
| V-70-LFX | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 77.995 | 05-02-2025 | 1,5 jaar |
| V-70-LFZ | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 84.033 | 10-02-2025 | 1,3 jaar |
| V-71-LFL | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 87.558 | 28-11-2025 | 1,5 jaar |
| V-72-LFL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 63.581 | 12-03-2025 | 1,5 jaar |
| V-73-LFL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 71.727 | 28-01-2025 | 1,5 jaar |
| V-74-LFL | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 71.036 | 28-01-2025 | 1,4 jaar |
| V-75-LFL | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 71.036 | 28-01-2025 | 1,4 jaar |
| V-76-LFL | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 62.300 | 25-04-2025 | 4,5 jaar |
| V-77-LFL | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.887 | 27-02-2025 | 6,4 jaar |
| V-78-LFL | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.850 | 03-02-2025 | 6,6 jaar |
| V-79-LFL | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.274 | 21-06-2025 | 5,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.830 en/of een afmeting van 623 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 43.100 | 617 cm | 208 cm | 2.530 kg |
| Fiat Ducato | € 47.100 | 619 cm | 219 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.