VH-125-L
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLA1) nog 412 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en januari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.923 en € 41.792, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.236 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 32.845 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 3.391 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 32.845 |
| Bruto BPM | € 7.991 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Continue vermogen | 84 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R A6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.685 kg |
| Massa rijklaar | 1.785 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.005 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.790 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.790 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FLA1 | |
| Uitvoering FLA1A1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*20 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VH-125-L | 18-05-2026 | 14:42 | periodieke controle | 18-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 25-04-2025 | 15:01 | periodieke controle | 25-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 4-04-2024 | 16:24 | periodieke controle | 18-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 18-04-2023 | 14:12 | periodieke controle | 18-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 29-12-2021 | 16:38 | periodieke controle | 14-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 14-01-2021 | 09:15 | periodieke controle | 14-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VH-125-L | 25-10-2019 | 14:43 | periodieke controle | 25-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 18-05-2026 | 14:42 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 18-05-2026 | 14:42 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 18-05-2026 | 14:42 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 18-05-2026 | 14:42 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
2025 | |||||
| 25-04-2025 | 15:01 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 25-04-2025 | 15:01 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2024 | |||||
| 4-04-2024 | 16:24 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 4-04-2024 | 16:24 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-04-2024 | 16:24 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 18-04-2023 | 14:12 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 18-04-2023 | 14:12 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 18-04-2023 | 14:12 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 29-12-2021 | 16:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-12-2021 | 16:38 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 14-01-2021 | 09:15 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-01-2021 | 09:15 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 14-01-2021 | 09:15 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 25-10-2019 | 14:43 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 25-10-2019 | 14:43 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VH-125-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VH-125-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VH-120-L | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 26.982 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-121-L | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 31.005 | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-122-L | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 15.451 | 08-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-124-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 29.512 | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-125-B | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 57.388 | 28-01-2014 | 12,3 jaar |
| VH-125-D | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.335 | 03-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-125-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.765 | 13-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-125-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 39.571 | 13-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-125-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.444 | 21-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-125-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.825 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-125-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.845 | 24-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-125-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 31.337 | 02-04-2014 | 12,2 jaar |
| VH-125-R | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 49.546 | 07-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-125-V | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.260 | 16-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-125-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 36.682 | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-126-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.222 | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-128-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.956 | 14-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-129-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.956 | 14-03-2014 | 12,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.236 en/of een afmeting van 478 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.685 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Scudo | € 33.200 | 487 cm | 189 cm | 1.720 kg |
| Chrysler Ram Van | € 37.400 | 471 cm | 200 cm | 1.800 kg |
| Dangel Jumpy | € 34.500 | 486 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Ford Transit | € 36.000 | 486 cm | 197 cm | 1.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.