VST-69-D
Er rijden momenteel 50.283 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (PM) nog 33 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2021 en juni 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 57.309 en € 69.109, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.743 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 66.220 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 1.477 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 154 km/uur. Deze Renault Master is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 41.1% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2023
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 6,54 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,37 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 66.220 |
| Bruto BPM | € 15.939 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T E7, M9T D7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt , Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 januari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.421 kg |
| Massa rijklaar | 2.521 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 979 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MB | |
| Variant PM | |
| Uitvoering 00AC6EU013H3T0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0019*42 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 336 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 336 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VST-69-D | 12-03-2026 | 11:16 | periodieke controle | 12-03-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VST-69-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VST-69-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VST-60-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.039 | 12-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-61-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.039 | 08-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-62-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.039 | 12-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-63-D | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 38.344 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-64-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.399 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-65-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.596 | 29-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-66-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 58.563 | 02-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-67-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.802 | 02-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-68-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.358 | 01-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-69-B | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 50.985 | 29-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-69-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 66.220 | 12-01-2023 | 3,3 jaar |
| VST-69-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 44.402 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-69-G | Iveco | 40C/35N | Opleggertrekker | € 93.627 | 25-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-69-H | Volkswagen | Transporter | Speciale groep | € 61.086 | 24-01-2023 | 3,3 jaar |
| VST-69-J | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 34.139 | 20-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-69-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 34.608 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VST-69-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.644 | 07-12-2022 | 5,2 jaar |
| VST-69-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 35.086 | 05-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-69-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 57.920 | 30-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-69-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.626 | 02-01-2023 | 3,4 jaar |
| VST-69-T | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 69.037 | 06-01-2023 | 3,4 jaar |
| VST-69-V | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 39.550 | 06-12-2022 | 9,8 jaar |
| VST-69-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.099 | 05-12-2022 | 3,4 jaar |
| VST-69-Z | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 63.126 | 07-12-2022 | 3,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 64.743 en/of een afmeting van 654 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.421 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.600 | 660 cm | 213 cm | 2.650 kg |
| MAN TGE | € 67.500 | 663 cm | 211 cm | 2.400 kg |
| Volkswagen Crafter | € 59.100 | 663 cm | 213 cm | 2.560 kg |
| Chevrolet Silverado | € 61.300 | 655 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Chevrolet Suburban | € 62.600 | 663 cm | 201 cm | 2.490 kg |
| Iveco 40C15 | € 66.000 | 647 cm | 201 cm | 2.540 kg |
| Iveco 50C17 | € 64.700 | 662 cm | 201 cm | 2.610 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 61.000 | 652 cm | 212 cm | 2.460 kg |
| Iveco 35S12 | € 67.600 | 649 cm | 209 cm | 2.490 kg |
| Nissan Interstar | € 62.600 | 664 cm | 219 cm | 2.390 kg |
| Iveco Daily | € 65.800 | 652 cm | 218 cm | 2.580 kg |
| Iveco 35S16 | € 61.200 | 661 cm | 205 cm | 2.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 8 mei 2026.