VKT-29-L
Er rijden momenteel 50.307 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 augustus 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAFEZ) nog 51 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2014 en mei 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 47.444 en € 54.372, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.715 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 50.602 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 113 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Renault geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 161 km/uur. Deze Renault Master is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.4% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 augustus 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.602 |
| Bruto BPM | € 12.229 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 augustus 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 augustus 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juni 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.034 kg |
| Massa rijklaar | 2.134 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.366 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MA | |
| Variant MAFEZ | |
| Uitvoering MAFEZC | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*27 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 180 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VKT-29-L | 30-06-2025 | 16:03 | periodieke controle | 30-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VKT-29-L | 10-06-2024 | 15:00 | periodieke controle | 10-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VKT-29-L | 22-08-2023 | 12:33 | periodieke controle | 22-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VKT-29-L | 11-07-2022 | 16:29 | periodieke controle | 23-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VKT-29-L | 23-07-2021 | 12:24 | periodieke controle | 23-07-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-06-2025 | 16:03 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 10-06-2024 | 15:00 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 22-08-2023 | 12:33 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 11-07-2022 | 16:29 | 494 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VKT-29-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VKT-29-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VKT-20-L | Ford | Ranger | Gesloten opbouw | € 59.151 | 18-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-21-L | Ford | Ranger | Gesloten opbouw | € 57.722 | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-22-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 44.392 | 01-09-2021 | 4,7 jaar |
| VKT-23-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 42.765 | 18-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-24-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 47.804 | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-25-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 36.552 | 23-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-26-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 36.552 | 23-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-27-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 39.051 | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-28-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 39.964 | 21-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-B | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 36.591 | 28-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.104 | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.662 | 16-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-H | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 31.733 | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-J | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.129 | 01-07-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-K | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.729 | 16-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-L | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.602 | 21-08-2021 | 10,1 jaar |
| VKT-29-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.313 | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.565 | 02-07-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-R | Nissan | NV250 | Gesloten opbouw | € 24.226 | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 37.646 | 22-07-2021 | 10,1 jaar |
| VKT-29-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 52.474 | 22-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 73.878 | 28-06-2021 | 4,9 jaar |
| VKT-29-Z | Iveco | 35S13 | Gesloten opbouw | € 45.541 | 23-06-2021 | 10,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.715 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.034 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 1.990 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 50.300 | 556 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.