3-VNN-85
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 november 2023, dus sinds 2 jaren, 6 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAFEB) nog 220 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en december 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.289 en € 71.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.109 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 41.664 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 1.445 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 41.664 |
| Bruto BPM | € 10.212 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TB6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 6 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.865 kg |
| Massa rijklaar | 1.965 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MAFEB | |
| Uitvoering MAFEBC | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*09 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 221 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VNN-85 | 4-03-2026 | 15:08 | periodieke controle | 31-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VNN-85 | 6-03-2025 | 16:22 | periodieke controle | 31-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VNN-85 | 27-03-2024 | 15:03 | periodieke controle | 31-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VNN-85 | 24-03-2023 | 13:21 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VNN-85 | 17-03-2022 | 15:35 | periodieke controle | 31-03-2023 | Nee |
| 3-VNN-85 | 25-03-2021 | 14:52 | periodieke controle | 31-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VNN-85 | 20-03-2020 | 11:03 | periodieke controle | 31-03-2021 | Nee |
| 3-VNN-85 | 25-03-2019 | 15:50 | periodieke controle | 31-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-03-2026 | 15:08 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 4-03-2026 | 15:08 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-03-2026 | 15:08 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2025 | |||||
| 6-03-2025 | 16:22 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-03-2025 | 16:22 | 578 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 6-03-2025 | 16:22 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 27-03-2024 | 15:03 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 27-03-2024 | 15:03 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 13:21 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2021 | |||||
| 25-03-2021 | 14:52 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 25-03-2021 | 14:52 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 25-03-2019 | 15:50 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 25-03-2019 | 15:50 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 25-03-2019 | 15:50 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 25-03-2019 | 15:50 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VNN-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VNN-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VNB-85 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.740 | 21-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VND-85 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.715 | 17-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VNG-85 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 37.235 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VNJ-85 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 38.753 | 04-04-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VNL-85 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 23.295 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-80 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.622 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-81 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.659 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-82 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.710 | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-84 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 39.251 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-85 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.664 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-86 | Land Rover | Defender | Open laadvloer | Onbekend | 15-04-2011 | 41,5 jaar |
| 3-VNN-88 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 33.210 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNN-89 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 34.275 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNR-85 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.410 | 06-05-2011 | 15,1 jaar |
| 3-VNV-85 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.391 | 23-05-2011 | 15 jaar |
| 3-VNZ-85 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 74.770 | 25-05-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.109 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.865 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.