2-VND-05
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2019, dus sinds 6 jaren, 7 maanden en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MFF4F) nog 73 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2010 en mei 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.725 en € 71.899, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.354 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 50.237 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 2.883 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.237 |
| Bruto BPM | € 12.294 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TD6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 7 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.943 kg |
| Massa rijklaar | 2.043 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.457 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MFF4F | |
| Uitvoering MFF4FD | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0023*09 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.8 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 233 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VND-05 | 16-02-2026 | 13:45 | periodieke controle | 14-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-05 | 21-02-2025 | 13:39 | periodieke controle | 14-04-2026 | Nee |
| 2-VND-05 | 19-02-2024 | 15:43 | periodieke controle | 14-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-05 | 14-04-2023 | 16:14 | periodieke controle | 14-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-05 | 14-03-2022 | 16:51 | periodieke controle | 2-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-05 | 10-02-2021 | 16:24 | periodieke controle | 2-04-2022 | Nee |
| 2-VND-05 | 25-03-2020 | 16:45 | periodieke controle | 2-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-05 | 2-04-2019 | 10:21 | periodieke controle | 2-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-02-2026 | 13:45 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 19-02-2024 | 15:43 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 14-04-2023 | 16:14 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-04-2023 | 16:14 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2022 | |||||
| 14-03-2022 | 16:51 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 14-03-2022 | 16:51 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 14-03-2022 | 16:51 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 25-03-2020 | 16:45 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 25-03-2020 | 16:45 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 2-04-2019 | 10:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2-04-2019 | 10:21 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 2-04-2019 | 10:21 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 2-04-2019 | 10:21 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VND-05 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VND-05
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VND-00 | Iveco | 35C18 | Opleggertrekker | Onbekend | 28-02-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-02 | Iveco | 40C17 | Gesloten opbouw | € 53.433 | 15-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-05 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.237 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-07 | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 32.880 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-08 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 45.575 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-09 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.116 | 15-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VNF-05 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.625 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VNL-05 | Kia | Sorento | Gesloten opbouw | € 50.107 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VNP-05 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.649 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.354 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.943 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.000 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
| Fiat Ducato | € 48.000 | 556 cm | 205 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.