2-VLZ-91
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAF4B) nog 87 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.261 en € 46.835, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.331 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 44.795 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 1.464 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.795 |
| Bruto BPM | € 10.965 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TB6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 maart 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 2 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.985 kg |
| Massa rijklaar | 2.085 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.415 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MAF4B | |
| Uitvoering MAF4BF | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*08 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 226 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VLZ-91 | 5-03-2026 | 14:55 | periodieke controle | 21-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VLZ-91 | 20-03-2025 | 09:42 | periodieke controle | 21-03-2026 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 24-01-2024 | 14:50 | periodieke controle | 21-03-2025 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 8-02-2023 | 14:17 | periodieke controle | 21-03-2024 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 16-02-2022 | 13:39 | periodieke controle | 21-03-2023 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 9-02-2021 | 14:55 | periodieke controle | 21-03-2022 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 6-02-2020 | 09:42 | periodieke controle | 21-03-2021 | Nee |
| 2-VLZ-91 | 21-03-2019 | 13:56 | periodieke controle | 21-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 5-03-2026 | 14:55 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VLZ-91 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VLZ-91
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VLB-91 | Volkswagen | Crafter | Open wagen | € 43.600 | 13-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLG-91 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.560 | 12-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLP-91 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 35.608 | 11-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLR-91 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.604 | 22-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLT-91 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.579 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLV-91 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.262 | 02-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLX-91 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.024 | 11-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-91 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.795 | 17-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-93 | Isuzu | D-Max | Open wagen | € 39.879 | 03-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-94 | Ford | F 150 | Open wagen | € 57.881 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-95 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 38.788 | 09-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-96 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.090 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VLZ-97 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.090 | 04-04-2011 | 15,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.331 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.985 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 47.400 | 629 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.700 | 614 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Ford Transit | € 43.700 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.