18-BZ-GN
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master 3.5T L2H2 2.5 Dci 115 Q veewagen rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Renault Master 3.5T L2H2 2.5 Dci 115 Q is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master 3.5T L2H2 2.5 Dci 115 Q | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master 3.5T L2H2 2.5 Dci 115 Q |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.930 |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.469 kg |
| Massa rijklaar | 2.569 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 931 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 18-BZ-GN | 25-02-2026 | 13:40 | periodieke controle | 2-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 28-02-2025 | 14:03 | periodieke controle | 2-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 30-01-2024 | 09:57 | periodieke controle | 2-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 26-01-2023 | 16:57 | periodieke controle | 2-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 2-03-2022 | 12:22 | periodieke controle | 2-03-2023 | Nee |
| 18-BZ-GN | 4-10-2021 | 11:37 | periodieke controle | 4-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 2-07-2020 | 14:02 | periodieke controle | 8-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 18-BZ-GN | 8-07-2019 | 10:22 | periodieke controle | 8-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 25-02-2026 | 13:40 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 25-02-2026 | 13:40 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2025 | |||||
| 28-02-2025 | 14:03 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 28-02-2025 | 14:03 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-02-2025 | 14:03 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 09:57 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 30-01-2024 | 09:57 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 30-01-2024 | 09:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-01-2024 | 09:57 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 30-01-2024 | 09:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 26-01-2023 | 16:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-01-2023 | 16:57 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 4-10-2021 | 11:37 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 4-10-2021 | 11:37 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 4-10-2021 | 11:37 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 2-07-2020 | 14:02 | 186 | 5.*.19 | 4 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 2-07-2020 | 14:02 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2-07-2020 | 14:02 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 8-07-2019 | 10:22 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 18-BZ-GN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
18-BZ-GN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18-BD-GN | Volkswagen | LT35 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-04-2002 | 24,1 jaar |
| 18-BP-GN | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-07-2004 | 21,9 jaar |
| 18-BT-GN | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-06-2005 | 21 jaar |
| 18-BV-GN | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-10-2005 | 20,6 jaar |
| 18-BZ-GH | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2006 | 19,9 jaar |
| 18-BZ-GJ | Renault | Mascott | Opleggertrekker | Onbekend | 26-06-2006 | 19,9 jaar |
| 18-BZ-GN | Renault | Master | Veewagen | Onbekend | 04-07-2006 | 19,9 jaar |
| 18-BZ-GS | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 2.469 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.700 | 705 cm | 209 cm | 2.650 kg |
| Iveco 35S13 | € 51.300 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 60.100 | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Ford F 150 | € 55.500 | 592 cm | 209 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Crafter | € 55.800 | 627 cm | 204 cm | 2.450 kg |
| Ford Transit Custom | € 50.700 | 516 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 55.300 | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Dodge RAM1500 | € 54.700 | 589 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| RAM RAM1500 | € 52.600 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Iveco 35S17 | € 56.600 | 592 cm | 201 cm | 2.350 kg |
| Iveco 35C14 | € 59.100 | 611 cm | 202 cm | 2.500 kg |
| Iveco 35C13 | € 53.000 | 573 cm | 201 cm | 2.410 kg |
| Iveco 35C15 | € 57.900 | 606 cm | 201 cm | 2.460 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Iveco 35C17 | € 57.100 | 713 cm | 202 cm | 2.500 kg |
| Toyota Tundra | € 55.300 | 585 cm | 203 cm | 2.610 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 58.000 | 532 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit | € 56.000 | 564 cm | 206 cm | 2.480 kg |
| Iveco Daily | € 50.300 | 667 cm | 207 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Kombi | € 57.600 | 521 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Iveco Iveco | € 51.100 | 654 cm | 206 cm | 2.620 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Dodge Dodge | € 56.000 | 592 cm | 207 cm | 2.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.