15-BT-VB
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 29 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Renault Master T 35 veewagen rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Renault Master T 35 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master T 35 | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master T 35 |
| Breedte | 2,06 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.750 kg |
| Massa rijklaar | 2.850 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 650 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,67 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,78 m (voor) / 1,74 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-BT-VB | 21-01-2026 | 16:43 | periodieke controle | 21-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 20-01-2025 | 16:10 | periodieke controle | 20-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 17-01-2025 | 08:57 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 27-03-2024 | 10:20 | periodieke controle | 27-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 24-02-2023 | 16:28 | periodieke controle | 25-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 27-01-2022 | 09:38 | periodieke controle | 25-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 25-02-2021 | 09:46 | periodieke controle | 25-02-2022 | Nee |
| 15-BT-VB | 28-05-2020 | 11:55 | periodieke controle | 6-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 15-BT-VB | 6-06-2019 | 11:07 | periodieke controle | 6-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 21-01-2026 | 16:43 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 21-01-2026 | 16:43 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-01-2026 | 16:43 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2025 | |||||
| 20-01-2025 | 16:10 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 17-01-2025 | 08:57 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 17-01-2025 | 08:57 | 195 | 5.*.24 | 1 | Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| 17-01-2025 | 08:57 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 17-01-2025 | 08:57 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 17-01-2025 | 08:57 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 17-01-2025 | 08:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 27-03-2024 | 10:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 24-02-2023 | 16:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-02-2023 | 16:28 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2022 | |||||
| 27-01-2022 | 09:38 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 27-01-2022 | 09:38 | 510 | 5.*.61 | 1 | Dimlicht niet juist aangebracht |
| 27-01-2022 | 09:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 28-05-2020 | 11:55 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 28-05-2020 | 11:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-05-2020 | 11:55 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| 28-05-2020 | 11:55 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2020 | 11:55 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2020 | 11:55 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-05-2020 | 11:55 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 28-05-2020 | 11:55 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2019 | |||||
| 6-06-2019 | 11:07 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 15-BT-VB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
15-BT-VB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15-BL-VB | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 04-03-2004 | 22,2 jaar |
| 15-BT-VB | Renault | Master | Veewagen | Onbekend | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VG | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VH | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VN | Ford | F 150 | Open wagen | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VP | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 15-BT-VR | Fiat | 244 | Kampeerwagen | Onbekend | 23-07-2005 | 22 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 206 cm en/of een gewicht van ± 2.750 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.600 | 705 cm | 216 cm | 2.990 kg |
| Ford Transit | € 54.600 | 657 cm | 216 cm | 2.660 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 55.300 | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 56.500 | 592 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Dodge RAM1500 | € 54.700 | 589 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| RAM RAM1500 | € 52.600 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Iveco 35C14 | € 59.100 | 611 cm | 202 cm | 2.500 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 56.800 | 600 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| Iveco 35C17 | € 58.000 | 607 cm | 215 cm | 2.580 kg |
| Toyota Tundra | € 55.300 | 585 cm | 203 cm | 2.610 kg |
| Fiat Ducato | € 51.700 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Iveco 35C13 | € 52.400 | 624 cm | 214 cm | 2.830 kg |
| Dodge Dodge | € 54.800 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 35S15 | € 53.000 | 693 cm | 214 cm | 2.490 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Iveco 35C15 | € 55.200 | 734 cm | 213 cm | 2.850 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 727 cm | 216 cm | 2.640 kg |
| Iveco 35C | € 53.000 | 681 cm | 211 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.300 | 672 cm | 215 cm | 2.890 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.200 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Iveco 35C12 | € 53.800 | 720 cm | 214 cm | 2.690 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Iveco 35C21 | € 58.600 | 627 cm | 211 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.