VZ-823-L
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er nog 8.386 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1996 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.050 en € 43.114, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.609 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 23.315 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 1.706 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 maart 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Breedte | 1,75 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 23.315 |
| Bruto BPM | € 5.816 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 11 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 maart 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.379 kg |
| Massa rijklaar | 1.479 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 701 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.180 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.180 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.065 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,74 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VZ-823-L | 7-05-2025 | 10:18 | periodieke controle | 7-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-823-L | 9-04-2021 | 14:35 | periodieke controle | 11-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-823-L | 2-04-2020 | 14:11 | periodieke controle | 11-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-823-L | 27-03-2019 | 16:34 | periodieke controle | 11-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-05-2025 | 10:18 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 14:35 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 2-04-2020 | 14:11 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VZ-823-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VZ-823-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VZ-820-L | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 43.823 | 16-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-821-L | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 42.597 | 13-09-2016 | 14,9 jaar |
| VZ-823-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.514 | 24-08-2016 | 9,8 jaar |
| VZ-823-D | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.367 | 22-08-2016 | 9,8 jaar |
| VZ-823-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 27.431 | 29-08-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-823-H | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 25.749 | 30-08-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-823-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.286 | 07-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-823-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.277 | 07-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-823-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.315 | 23-03-2017 | 14,9 jaar |
| VZ-823-N | Mercedes-Benz | 611D | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-09-2016 | 29,5 jaar |
| VZ-823-P | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.180 | 30-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-823-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.655 | 27-09-2016 | 11,2 jaar |
| VZ-823-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.106 | 07-10-2016 | 9,6 jaar |
| VZ-823-V | Iveco | 35C15L | Neerklapbare zijschotten | € 48.465 | 04-04-2017 | 13,9 jaar |
| VZ-823-X | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 98.284 | 21-10-2016 | 9,6 jaar |
| VZ-823-Z | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 25.251 | 03-11-2016 | 9,6 jaar |
| VZ-824-L | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-11-2016 | 20,3 jaar |
| VZ-825-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 48.121 | 17-09-2016 | 14,6 jaar |
| VZ-826-L | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.098 | 30-03-2017 | 13,9 jaar |
| VZ-829-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.657 | 26-11-2016 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.609 en/of breedte van 175 cm en/of een gewicht van ± 1.379 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.600 | 462 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| Ford Transit Connect | € 22.000 | 437 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.200 | 439 cm | 181 cm | 1.420 kg |
| Renault Kangoo | € 21.000 | 424 cm | 182 cm | 1.300 kg |
| Fiat Doblò | € 21.300 | 443 cm | 172 cm | 1.350 kg |
| Nissan NV200 | € 22.500 | 440 cm | 170 cm | 1.280 kg |
| Renault Express | € 21.700 | - | 183 cm | 1.270 kg |
| Opel Combo | € 22.100 | 432 cm | 168 cm | 1.320 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.