VNB-45-X
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 november 2025, dus sinds 6 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (C9HN) nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.483 en € 26.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.336 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 17.483 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 4.853 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Peugeot haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 november 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 17.483 |
| Bruto BPM | € 4.361 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 november 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.269 kg |
| Massa rijklaar | 1.369 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 781 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.150 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.150 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant C9HN | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*14 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 133 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 H | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011H | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VNB-45-X | 15-01-2026 | 15:09 | periodieke controle | 15-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VNB-45-X | 16-10-2023 | 14:34 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VNB-45-X | 17-10-2022 | 16:17 | periodieke controle | 9-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VNB-45-X | 9-11-2021 | 09:37 | periodieke controle | 9-11-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-01-2026 | 15:09 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-01-2026 | 15:09 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 15-01-2026 | 15:09 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 16-10-2023 | 14:34 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 16-10-2023 | 14:34 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 17-10-2022 | 16:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VNB-45-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VNB-45-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VNB-40-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 39.916 | 08-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-41-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.669 | 03-12-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-42-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.452 | 19-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-43-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.987 | 08-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-44-X | Volvo | XC90 | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-03-2004 | 22,2 jaar |
| VNB-45-B | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 53.923 | 27-12-2021 | 4,4 jaar |
| VNB-45-D | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-10-2021 | 18,2 jaar |
| VNB-45-F | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.126 | 12-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-45-G | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 62.562 | 29-10-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-45-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 72.093 | 18-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-45-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 59.435 | 22-11-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-45-K | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 53.224 | 12-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-45-L | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 50.311 | 26-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-45-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.464 | 03-11-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-45-P | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.281 | 29-10-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-45-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.471 | 28-01-2022 | 5,1 jaar |
| VNB-45-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 70.132 | 27-01-2022 | 4,3 jaar |
| VNB-45-T | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 43.101 | 15-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNB-45-V | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 33.377 | 29-10-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-45-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 17.483 | 09-11-2021 | 12,9 jaar |
| VNB-46-X | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 38.281 | 01-11-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-47-X | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 38.281 | 01-11-2021 | 4,6 jaar |
| VNB-48-X | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 77.561 | 18-11-2021 | 4,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.336 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.269 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.900 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.100 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 24.300 | 441 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.