VH-193-L
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 september 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A9HN) nog 3.301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.840 en € 31.659, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.074 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 20.820 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 254 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 20.820 |
| Bruto BPM | € 5.153 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.269 kg |
| Massa rijklaar | 1.369 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 566 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant A9HN | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*18 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 133 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VH-193-L | 7-04-2026 | 13:27 | periodieke controle | 20-04-2027 | Nee |
| VH-193-L | 26-03-2025 | 14:36 | periodieke controle | 20-04-2026 | Nee |
| VH-193-L | 16-04-2024 | 10:00 | periodieke controle | 20-04-2025 | Nee |
| VH-193-L | 6-04-2023 | 12:08 | periodieke controle | 20-04-2024 | Nee |
| VH-193-L | 19-04-2022 | 13:28 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VH-193-L | 20-04-2021 | 09:17 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VH-193-L | 21-02-2020 | 15:34 | periodieke controle | 19-03-2021 | Nee |
| VH-193-L | 19-03-2019 | 14:11 | periodieke controle | 19-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 19-04-2022 | 13:28 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2021 | |||||
| 20-04-2021 | 09:17 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VH-193-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VH-193-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VH-191-L | Peugeot | Boxer | Kipper | € 44.160 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-192-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.140 | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.410 | 31-01-2014 | 12,3 jaar |
| VH-193-G | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 11.885 | 07-05-2014 | 16,1 jaar |
| VH-193-H | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-08-2012 | 40 jaar |
| VH-193-J | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 37.090 | 27-02-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.697 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.820 | 19-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-P | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 26.866 | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-R | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 48.692 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-193-S | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 52.830 | 27-06-2014 | 14,2 jaar |
| VH-193-V | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 37.588 | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-193-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.119 | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-194-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.940 | 11-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-195-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 26.830 | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-196-L | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-10-2002 | 23,6 jaar |
| VH-197-L | Land Rover | Defender | Open laadvloer | Onbekend | 28-03-2013 | 39,5 jaar |
| VH-198-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 36.840 | 24-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-199-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.696 | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.074 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.269 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.100 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.