VH-063-N
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2014, dus sinds 12 jaren en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er nog 8.386 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1996 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.050 en € 43.114, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.609 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Partner is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 mei 2014. Het voertuig was toen 7 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Breedte | 1,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.498 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1360cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 mei 2014. Het voertuig was toen 7 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.055 kg |
| Massa rijklaar | 1.155 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.655 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.655 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.555 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 950 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type GBKFWC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VH-063-N | 7-05-2026 | 12:22 | periodieke controle | 17-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VH-063-N | 15-05-2025 | 13:50 | periodieke controle | 17-05-2026 | Nee |
| VH-063-N | 14-05-2024 | 10:14 | periodieke controle | 17-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VH-063-N | 17-05-2023 | 08:43 | periodieke controle | 17-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VH-063-N | 17-05-2022 | 10:00 | periodieke controle | 17-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VH-063-N | 4-05-2021 | 10:14 | periodieke controle | 14-05-2022 | Nee |
| VH-063-N | 6-05-2020 | 10:16 | periodieke controle | 14-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VH-063-N | 7-05-2019 | 11:12 | periodieke controle | 14-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-05-2026 | 12:22 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2024 | |||||
| 14-05-2024 | 10:14 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2023 | |||||
| 17-05-2023 | 08:43 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2022 | |||||
| 17-05-2022 | 10:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 17-05-2022 | 10:00 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 17-05-2022 | 10:00 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-05-2022 | 10:00 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 17-05-2022 | 10:00 | 301 | 5.*.31 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet goed |
2020 | |||||
| 6-05-2020 | 10:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VH-063-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VH-063-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VH-060-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-03-2014 | 16,6 jaar |
| VH-061-N | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-04-2014 | 19,6 jaar |
| VH-063-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.133 | 24-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-063-J | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 58.722 | 26-02-2014 | 12,3 jaar |
| VH-063-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 45.460 | 14-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-063-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2014 | 19,1 jaar |
| VH-063-R | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.882 | 28-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-063-S | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.260 | 31-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-063-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.354 | 03-04-2014 | 12,2 jaar |
| VH-063-V | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 47.597 | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-063-Z | Peugeot | Boxer | Voor vervoer voertuigen | € 51.072 | 22-04-2014 | 12,2 jaar |
| VH-064-N | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 29.725 | 17-03-2014 | 16,2 jaar |
| VH-065-N | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 25.942 | 15-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-066-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 42.582 | 13-03-2014 | 16,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.609 en/of breedte van 166 cm en/of een gewicht van ± 1.055 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Citroën Nemo | € 20.300 | 387 cm | 174 cm | 1.080 kg |
| Citroën Berlingo | € 19.600 | 414 cm | 172 cm | 1.140 kg |
| Nissan Kubistar | € 19.900 | - | 167 cm | 1.040 kg |
| Fiat Fiorino | € 20.600 | - | 172 cm | 1.070 kg |
| Opel Combo | € 19.900 | - | 168 cm | 1.140 kg |
| DFSK K01H | € 21.800 | 428 cm | 156 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.