VDX-07-D
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F) nog 11.247 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2018 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.782 en € 49.771, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 32.487 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 27.664 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 4.823 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Peugeot haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 27.664 |
| Bruto BPM | € 6.780 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | BH02 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 januari 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 4 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.278 kg |
| Massa rijklaar | 1.378 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 592 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.970 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.970 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.970 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,79 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type E | |
| Variant F | |
| Uitvoering BHWB-G2A021 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0625*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.1 l/100km (1 liter op 24,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 114 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 67 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 X | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347X | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDX-07-D | 8-04-2025 | 16:25 | periodieke controle | 8-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VDX-07-D | 16-02-2024 | 12:02 | periodieke controle | 16-02-2025 | Nee |
| VDX-07-D | 23-12-2022 | 10:56 | periodieke controle | 21-01-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-04-2025 | 16:25 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 8-04-2025 | 16:25 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDX-07-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDX-07-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDX-01-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.045 | 20-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.679 | 16-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-03-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 38.138 | 24-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-04-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.886 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-05-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.851 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDX-06-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.851 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDX-07-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.664 | 21-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-07-F | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 34.869 | 17-01-2020 | 10,8 jaar |
| VDX-07-G | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.575 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-07-J | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 50.144 | 30-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDX-07-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 36.702 | 07-01-2020 | 8,7 jaar |
| VDX-07-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 41.011 | 30-03-2020 | 6,2 jaar |
| VDX-07-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.061 | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-07-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.696 | 02-01-2020 | 12,1 jaar |
| VDX-07-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.657 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-07-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 44.984 | 31-03-2020 | 7,8 jaar |
| VDX-07-T | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 67.410 | 06-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-07-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 58.733 | 28-12-2021 | 4,4 jaar |
| VDX-07-X | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 53.024 | 13-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-07-Z | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 34.632 | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| VDX-08-D | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 36.297 | 09-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-09-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.649 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 32.487 en/of een afmeting van 440 x 185 cm en/of een gewicht van ± 1.278 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Citroën Berlingo | € 32.500 | 445 cm | 185 cm | 1.340 kg |
| Toyota ProAce | € 33.200 | 450 cm | 185 cm | 1.340 kg |
| Ford Transit Courier | € 33.900 | 434 cm | 181 cm | 1.340 kg |
| Renault Kangoo | € 32.000 | 449 cm | 186 cm | 1.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.