VD-632-Z
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 september 2015, dus sinds 10 jaren, 7 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F9HF) nog 303 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.810 en € 38.043, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.223 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 25.590 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 633 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 25.590 |
| Bruto BPM | € 6.286 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 september 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.140 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.140 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.150 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 730 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 730 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant F9HF | |
| Uitvoering 0/S | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*15 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 132 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 H | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011H | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-632-Z | 4-09-2025 | 11:38 | periodieke controle | 23-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 6-09-2024 | 11:25 | periodieke controle | 23-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 11-09-2023 | 11:22 | periodieke controle | 23-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 1-09-2022 | 11:35 | periodieke controle | 23-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 14-09-2021 | 13:49 | periodieke controle | 23-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 9-09-2020 | 11:21 | periodieke controle | 23-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-632-Z | 18-09-2019 | 11:10 | periodieke controle | 23-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 4-09-2025 | 11:38 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 4-09-2025 | 11:38 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 6-09-2024 | 11:25 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-09-2024 | 11:25 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-09-2024 | 11:25 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 6-09-2024 | 11:25 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 11-09-2023 | 11:22 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 11-09-2023 | 11:22 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 11-09-2023 | 11:22 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 1-09-2022 | 11:35 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 1-09-2022 | 11:35 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 14-09-2021 | 13:49 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-09-2021 | 13:49 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 9-09-2020 | 11:21 | 556 | 5.*.55 | 2 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 9-09-2020 | 11:21 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-632-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-632-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-631-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.920 | 08-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-632-B | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 39.895 | 22-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-632-H | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.065 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-632-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.051 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-632-K | Volkswagen | Touareg | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-09-2005 | 20,7 jaar |
| VD-632-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.687 | 29-05-2013 | 13 jaar |
| VD-632-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 23.061 | 14-05-2013 | 13 jaar |
| VD-632-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.013 | 24-05-2013 | 13 jaar |
| VD-632-R | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.406 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| VD-632-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.378 | 05-06-2013 | 13 jaar |
| VD-632-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.320 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| VD-632-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.590 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-633-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.100 | 15-11-2013 | 12,5 jaar |
| VD-634-Z | Chrysler | Ram 1500 4X4 | Pick-up truck | € 44.661 | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-635-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-06-2013 | 20,4 jaar |
| VD-636-Z | Chrysler | Ram Van | Pick-up truck | € 44.622 | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-637-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.135 | 04-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-638-Z | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 25.665 | 01-07-2013 | 12,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.223 en/of een afmeting van 463 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 28.600 | 460 cm | 179 cm | 1.530 kg |
| Opel Combo | € 25.900 | 472 cm | 185 cm | 1.390 kg |
| Fiat Doblò | € 27.100 | 453 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Ford Transit | € 26.300 | 457 cm | 180 cm | 1.410 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.