VD-965-J
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze bedrijfsauto bedraagt € 51.213 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 51.213 |
| Bruto BPM | € 12.360 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.083 kg |
| Massa rijklaar | 2.183 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.317 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F5DS | |
| Uitvoering 51AGB2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*11 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-965-J | 8-08-2025 | 16:48 | periodieke controle | 13-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-965-J | 13-08-2024 | 13:24 | periodieke controle | 13-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-965-J | 28-07-2023 | 13:18 | periodieke controle | 28-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-965-J | 19-07-2022 | 16:28 | periodieke controle | 19-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-965-J | 22-06-2021 | 16:24 | periodieke controle | 22-06-2022 | Nee |
| VD-965-J | 12-06-2020 | 13:07 | periodieke controle | 12-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-965-J | 20-03-2019 | 16:47 | periodieke controle | 25-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-08-2025 | 16:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-08-2025 | 16:48 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 8-08-2025 | 16:48 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 8-08-2025 | 16:48 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 13-08-2024 | 13:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-08-2024 | 13:24 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 28-07-2023 | 13:18 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-07-2023 | 13:18 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 28-07-2023 | 13:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-07-2023 | 13:18 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-07-2023 | 13:18 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 19-07-2022 | 16:28 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 19-07-2022 | 16:28 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2020 | |||||
| 12-06-2020 | 13:07 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 12-06-2020 | 13:07 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 12-06-2020 | 13:07 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 12-06-2020 | 13:07 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2019 | |||||
| 20-03-2019 | 16:47 | 427 | 5.*.47 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aan |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-965-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-965-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-960-J | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 39.136 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-962-J | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.658 | 23-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-965-B | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 52.850 | 27-05-2013 | 13 jaar |
| VD-965-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.111 | 18-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-965-F | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 33.120 | 09-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-965-G | Iveco | 35S15 | Opleggertrekker | € 46.478 | 05-04-2013 | 13,2 jaar |
| VD-965-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 56.282 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| VD-965-J | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.213 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-965-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-05-2013 | 18 jaar |
| VD-965-R | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.930 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| VD-965-T | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 33.955 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| VD-965-X | Mitsubishi | Outlander | Gesloten opbouw | € 42.299 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-965-Z | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 18.336 | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-966-J | Land Rover | Defender | Open wagen | € 45.680 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-968-J | Land Rover | Defender | Open wagen | € 41.200 | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 51.213 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.083 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 51.900 | 628 cm | 211 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.300 | 629 cm | 209 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | € 51.200 | 628 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Peugeot Boxer | € 48.300 | 630 cm | 212 cm | 2.270 kg |
| Iveco 35S11 | € 52.000 | 627 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Nissan NV400 | € 50.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.