90-BX-RH
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 veewagen rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,06 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.118 |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 mei 2026. Het voertuig moet over 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.720 kg |
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-BX-RH | 27-05-2025 | 14:10 | periodieke controle | 27-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 8-05-2024 | 11:30 | periodieke controle | 26-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 26-05-2023 | 10:49 | periodieke controle | 26-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 19-05-2023 | 11:19 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 10-05-2022 | 14:54 | periodieke controle | 20-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 3-05-2021 | 10:50 | periodieke controle | 20-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 17-04-2020 | 14:52 | periodieke controle | 20-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 90-BX-RH | 7-05-2019 | 15:09 | periodieke controle | 20-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-05-2025 | 14:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-05-2025 | 14:10 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 27-05-2025 | 14:10 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2024 | |||||
| 8-05-2024 | 11:30 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 8-05-2024 | 11:30 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 8-05-2024 | 11:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-05-2024 | 11:30 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 26-05-2023 | 10:49 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 26-05-2023 | 10:49 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 26-05-2023 | 10:49 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 26-05-2023 | 10:49 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 19-05-2023 | 11:19 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 19-05-2023 | 11:19 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 19-05-2023 | 11:19 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
2022 | |||||
| 10-05-2022 | 14:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 3-05-2021 | 10:50 | 286 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
| 3-05-2021 | 10:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 17-04-2020 | 14:52 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 17-04-2020 | 14:52 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 7-05-2019 | 15:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-BX-RH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-BX-RH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 90-BD-RH | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-06-2002 | 24 jaar |
| 90-BT-RH | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 90-BV-RH | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-01-2006 | 20,4 jaar |
| 90-BX-RG | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-04-2006 | 20,1 jaar |
| 90-BX-RH | Opel | Movano | Veewagen | Onbekend | 06-04-2006 | 20,2 jaar |
| 90-BX-RK | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-04-2006 | 27,2 jaar |
| 90-BX-RP | G.m.c. | Hummer H3 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
| 90-BX-RT | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-05-2006 | 20,1 jaar |
| 90-BX-RV | Citroën | C8 | Gesloten opbouw | € 51.933 | 13-04-2006 | 20,1 jaar |
| 90-BX-RX | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.564 | 13-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 206 cm en/of een gewicht van ± 2.720 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge RAM1500 | € 48.500 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Renault Master | € 49.100 | 685 cm | 215 cm | 2.970 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.500 | 715 cm | 215 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.700 | 735 cm | 216 cm | 2.890 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.400 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Fuso Canter | € 47.700 | 695 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Ford F 150 | € 51.700 | 570 cm | 216 cm | 2.670 kg |
| Toyota Tundra | € 49.500 | 583 cm | 203 cm | 2.550 kg |
| Citroën Jumper | € 47.700 | 627 cm | 213 cm | 2.570 kg |
| Dodge Dodge | € 47.900 | 592 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Fiat Ducato | € 47.600 | 693 cm | 216 cm | 2.550 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| RAM RAM1500 | € 50.500 | 583 cm | 202 cm | 2.710 kg |
| Iveco 35C13 | € 50.700 | 590 cm | 214 cm | 2.700 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 46.700 | 563 cm | 202 cm | 2.650 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 35S15 | € 53.000 | 693 cm | 214 cm | 2.490 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Iveco 35C15 | € 47.700 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.200 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Chevrolet Express | € 48.500 | 573 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.