9-VBZ-42
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2021, dus sinds 5 jaren, 4 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/74kw-e4 3.3T L1H1 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/74kw-e4 3.3T L1H1 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/74kw-e4 3.3T L1H1 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/74kw-e4 3.3T L1H1 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.596 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 mei 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 4 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.795 kg |
| Massa rijklaar | 1.895 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VBZ-42 | 28-11-2025 | 16:00 | periodieke controle | 4-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 19-12-2024 | 13:15 | periodieke controle | 4-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 29-12-2023 | 15:48 | periodieke controle | 4-01-2025 | Nee |
| 9-VBZ-42 | 16-12-2022 | 11:50 | periodieke controle | 4-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 4-01-2022 | 16:55 | periodieke controle | 4-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 5-03-2021 | 14:52 | periodieke controle | 23-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 15-04-2020 | 09:35 | periodieke controle | 23-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBZ-42 | 23-04-2019 | 14:04 | periodieke controle | 23-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-11-2025 | 16:00 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 28-11-2025 | 16:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 19-12-2024 | 13:15 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 19-12-2024 | 13:15 | 259 | 5.*.29 | 3 | Stuurkogel te veel speling |
| 19-12-2024 | 13:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 16-12-2022 | 11:50 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 4-01-2022 | 16:55 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 4-01-2022 | 16:55 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 4-01-2022 | 16:55 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 4-01-2022 | 16:55 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 4-01-2022 | 16:55 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 5-03-2021 | 14:52 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 5-03-2021 | 14:52 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 15-04-2020 | 09:35 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 15-04-2020 | 09:35 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2019 | |||||
| 23-04-2019 | 14:04 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 23-04-2019 | 14:04 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 23-04-2019 | 14:04 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VBZ-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VBZ-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VBR-42 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 21.971 | 04-05-2009 | 17,1 jaar |
| 9-VBT-42 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.586 | 12-05-2009 | 17,1 jaar |
| 9-VBV-42 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-40 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-05-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-42 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-05-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-43 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-05-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-44 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-2009 | 16,9 jaar |
| 9-VBZ-46 | Mitsubishi Fuso | Canter 3C13 | Open wagen | Onbekend | 09-06-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-47 | Renault | Master | Veewagen | Onbekend | 03-06-2009 | 17 jaar |
| 9-VBZ-48 | Chevrolet | VAN | Kampeerwagen | Onbekend | 29-03-2006 | 28,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.795 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.300 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Renault Trafic | € 47.800 | 542 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Peugeot Expert | € 47.800 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Renault Master | € 46.700 | 568 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Toyota ProAce | € 46.100 | 515 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 537 cm | 191 cm | 1.970 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.100 | - | 201 cm | 1.970 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.800 | - | 199 cm | 1.970 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | € 44.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Peugeot Traveller | € 47.700 | 512 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Kia Sorento | € 47.800 | - | 189 cm | 1.760 kg |
| Fiat Ducato | € 43.500 | - | 209 cm | 1.950 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 45.000 | - | 200 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.