86-VTG-6
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L1H1 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L1H1 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L1H1 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L1H1 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.660 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 18 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.900 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-VTG-6 | 11-10-2023 | 16:48 | periodieke controle | 11-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VTG-6 | 2-09-2022 | 16:56 | periodieke controle | 24-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VTG-6 | 24-09-2021 | 14:22 | periodieke controle | 24-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VTG-6 | 26-08-2020 | 15:46 | periodieke controle | 13-09-2021 | Nee |
| 86-VTG-6 | 19-08-2019 | 12:53 | periodieke controle | 13-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 11-10-2023 | 16:48 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 11-10-2023 | 16:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-10-2023 | 16:48 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 11-10-2023 | 16:48 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 11-10-2023 | 16:48 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 11-10-2023 | 16:48 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 11-10-2023 | 16:48 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 11-10-2023 | 16:48 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 11-10-2023 | 16:48 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 2-09-2022 | 16:56 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 24-09-2021 | 14:22 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 24-09-2021 | 14:22 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 24-09-2021 | 14:22 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 24-09-2021 | 14:22 | 550 | 5.*.55 | 1 | Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
| 24-09-2021 | 14:22 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-09-2021 | 14:22 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 24-09-2021 | 14:22 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2019 | |||||
| 19-08-2019 | 12:53 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-VTG-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-VTG-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 86-VTD-6 | Nissan | Kubistar | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-06-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTF-6 | Ford | E 100 | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-06-2008 | 51,9 jaar |
| 86-VTG-3 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 43.355 | 10-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTG-4 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTG-6 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTG-8 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 12.887 | 30-06-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTG-9 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-08-2008 | 17,8 jaar |
| 86-VTH-6 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTK-6 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 42.794 | 08-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTN-6 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 42.149 | 16-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTP-6 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTR-6 | Toyota | Dyna | Kipper | Onbekend | 17-07-2008 | 17,9 jaar |
| 86-VTS-6 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-07-2008 | 17,8 jaar |
| 86-VTV-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 37.552 | 15-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.500 | 548 cm | 200 cm | 1.980 kg |
| Renault Trafic | € 47.800 | 542 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Peugeot Expert | € 47.800 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Renault Master | € 46.700 | 568 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 537 cm | 191 cm | 1.970 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.800 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.900 | 591 cm | 199 cm | 1.980 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | € 44.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Fiat Ducato | € 45.500 | 556 cm | 209 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Traveller | € 47.700 | 512 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Kia Sorento | € 47.800 | - | 189 cm | 1.760 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 45.000 | - | 200 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.