6-VVK-72
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 januari 2017, dus sinds 9 jaren en 4 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FBDA) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en juni 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.053 en € 42.108, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.422 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 40.776 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 354 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 40.776 |
| Bruto BPM | € 10.003 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 januari 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.853 kg |
| Massa rijklaar | 1.953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 847 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FBDA | |
| Uitvoering A1AAA3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.7 l/100km (1 liter op 13,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVK-72 | 9-12-2025 | 10:50 | periodieke controle | 26-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 29-11-2024 | 14:42 | periodieke controle | 26-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 8-01-2024 | 10:06 | periodieke controle | 26-01-2025 | Nee |
| 6-VVK-72 | 20-01-2023 | 14:57 | periodieke controle | 26-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 5-01-2022 | 10:20 | periodieke controle | 26-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 29-12-2020 | 11:11 | periodieke controle | 26-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 17-01-2020 | 14:58 | periodieke controle | 26-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-72 | 11-01-2019 | 15:03 | periodieke controle | 26-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 9-12-2025 | 10:50 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 9-12-2025 | 10:50 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 9-12-2025 | 10:50 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 9-12-2025 | 10:50 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-12-2025 | 10:50 | 487 | 5.*.55 | 2 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 29-11-2024 | 14:42 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 29-11-2024 | 14:42 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 20-01-2023 | 14:57 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 20-01-2023 | 14:57 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 20-01-2023 | 14:57 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 20-01-2023 | 14:57 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 5-01-2022 | 10:20 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 5-01-2022 | 10:20 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2020 | |||||
| 29-12-2020 | 11:11 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 29-12-2020 | 11:11 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 17-01-2020 | 14:58 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-01-2020 | 14:58 | 576 | 5.*.53 | 4 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 11-01-2019 | 15:03 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVK-72 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVK-72
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVB-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.501 | 26-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVF-72 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.475 | 05-04-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVK-70 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.768 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-72 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.776 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-73 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.253 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-75 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.664 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-76 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.932 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.886 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-79 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.207 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVN-72 | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | € 66.150 | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-72 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.730 | 11-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVR-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-05-2012 | 18,2 jaar |
| 6-VVT-72 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.501 | 23-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VVZ-72 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.050 | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.