6-VVK-76
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 1 maand oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FEBA) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.452 en € 39.429, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.963 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 37.932 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 31 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.932 |
| Bruto BPM | € 9.319 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.853 kg |
| Massa rijklaar | 1.953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.547 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FEBA | |
| Uitvoering A1AAB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 218 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVK-76 | 3-03-2025 | 08:49 | periodieke controle | 12-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 12-03-2024 | 14:10 | periodieke controle | 12-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 1-03-2023 | 11:10 | periodieke controle | 1-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 10-02-2022 | 15:01 | periodieke controle | 16-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 16-02-2021 | 14:07 | periodieke controle | 16-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 30-01-2020 | 12:26 | periodieke controle | 31-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-76 | 31-01-2019 | 14:39 | periodieke controle | 31-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-03-2025 | 08:49 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 3-03-2025 | 08:49 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 12-03-2024 | 14:10 | 555 | 5.*.55 | 3 | Remlichten (alle) werken niet |
| 12-03-2024 | 14:10 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-03-2024 | 14:10 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 1-03-2023 | 11:10 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 1-03-2023 | 11:10 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 10-02-2022 | 15:01 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 10-02-2022 | 15:01 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-02-2022 | 15:01 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
2021 | |||||
| 16-02-2021 | 14:07 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 16-02-2021 | 14:07 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 16-02-2021 | 14:07 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 16-02-2021 | 14:07 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 16-02-2021 | 14:07 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-02-2021 | 14:07 | 398 | 5.*.45 | 1 | Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
2020 | |||||
| 30-01-2020 | 12:26 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 30-01-2020 | 12:26 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 30-01-2020 | 12:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 31-01-2019 | 14:39 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 31-01-2019 | 14:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 31-01-2019 | 14:39 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 31-01-2019 | 14:39 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVK-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVK-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVF-76 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.475 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVH-76 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.110 | 23-11-2012 | 14,7 jaar |
| 6-VVJ-76 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.849 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-70 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.768 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-72 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.776 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-73 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.253 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-75 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.664 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-76 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.932 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.886 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-79 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.207 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVL-76 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.958 | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVN-76 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 22.244 | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVV-76 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.629 | 06-06-2012 | 14 jaar |
| 6-VVZ-76 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.690 | 22-06-2012 | 13,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.