54-BZ-NL
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 oktober 2017, dus sinds 8 jaren, 6 maanden en 29 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw-ie3 3.5T L3H2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw-ie3 3.5T L3H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/84kw-ie3 3.5T L3H2 | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/84kw-ie3 3.5T L3H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.478 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren en 10 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 oktober 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 6 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.895 kg |
| Massa rijklaar | 1.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-BZ-NL | 5-09-2025 | 14:21 | periodieke controle | 2-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 2-10-2024 | 14:42 | periodieke controle | 2-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 1-09-2023 | 12:18 | periodieke controle | 1-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 22-08-2022 | 11:46 | periodieke controle | 22-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 29-07-2021 | 13:58 | periodieke controle | 29-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 16-07-2020 | 09:38 | periodieke controle | 16-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BZ-NL | 30-10-2019 | 16:52 | periodieke controle | 30-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-09-2025 | 14:21 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2024 | |||||
| 2-10-2024 | 14:42 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-10-2024 | 14:42 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| 2-10-2024 | 14:42 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 2-10-2024 | 14:42 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 2-10-2024 | 14:42 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2023 | |||||
| 1-09-2023 | 12:18 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 1-09-2023 | 12:18 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 1-09-2023 | 12:18 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
| 1-09-2023 | 12:18 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 22-08-2022 | 11:46 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 29-07-2021 | 13:58 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 29-07-2021 | 13:58 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 29-07-2021 | 13:58 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 16-07-2020 | 09:38 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 30-10-2019 | 16:52 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 30-10-2019 | 16:52 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 30-10-2019 | 16:52 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-BZ-NL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-BZ-NL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54-BD-NL | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 21-05-2002 | 24 jaar |
| 54-BN-NL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-06-2004 | 22 jaar |
| 54-BP-NL | Chevrolet | Chevy Van | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-06-1999 | 27 jaar |
| 54-BR-NL | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-11-2004 | 21,5 jaar |
| 54-BT-NL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-06-2005 | 20,9 jaar |
| 54-BZ-NL | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-07-2006 | 19,8 jaar |
| 54-BZ-NN | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-08-2006 | 19,8 jaar |
| 54-BZ-NX | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-08-2006 | 19,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.100 | 525 cm | 203 cm | 2.090 kg |
| Renault Trafic | € 47.300 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 568 cm | 207 cm | 1.990 kg |
| Fiat Ducato | € 47.900 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 549 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.300 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.200 | 580 cm | 203 cm | 2.080 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.300 | 712 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | € 45.200 | - | 203 cm | 2.070 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.300 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Kia Sorento | € 49.100 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.