54-BX-PS
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2011, dus sinds 15 jaren, 4 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Opel Movano-2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,21 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.226 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 4 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.340 kg |
| Massa rijklaar | 2.440 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-BX-PS | 10-02-2026 | 14:23 | periodieke controle | 10-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 6-12-2024 | 12:45 | periodieke controle | 29-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 29-01-2024 | 16:03 | periodieke controle | 29-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 24-01-2024 | 16:13 | periodieke controle | 27-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 9-12-2022 | 12:50 | periodieke controle | 27-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 12-01-2022 | 10:36 | periodieke controle | 27-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 20-01-2021 | 10:00 | periodieke controle | 27-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 16-01-2020 | 10:00 | periodieke controle | 27-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 54-BX-PS | 20-12-2018 | 15:27 | periodieke controle | 27-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 10-02-2026 | 14:23 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 10-02-2026 | 14:23 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 10-02-2026 | 14:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-02-2026 | 14:23 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 10-02-2026 | 14:23 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2024 | |||||
| 6-12-2024 | 12:45 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-12-2024 | 12:45 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 6-12-2024 | 12:45 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 29-01-2024 | 16:03 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 29-01-2024 | 16:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-01-2024 | 16:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-01-2024 | 16:13 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 24-01-2024 | 16:13 | 290 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt onvoldoende vrij |
2022 | |||||
| 9-12-2022 | 12:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-12-2022 | 12:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 9-12-2022 | 12:50 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-12-2022 | 12:50 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 9-12-2022 | 12:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 12-01-2022 | 10:36 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-01-2022 | 10:36 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 12-01-2022 | 10:36 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 12-01-2022 | 10:36 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 20-01-2021 | 10:00 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 20-01-2021 | 10:00 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 20-01-2021 | 10:00 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 20-01-2021 | 10:00 | 592 | 5.*.59a | 1 | Verlichting; glas gerepareerd, bewerkt, beschadigd of verwij |
2020 | |||||
| 16-01-2020 | 10:00 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2018 | |||||
| 20-12-2018 | 15:27 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-12-2018 | 15:27 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-BX-PS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-BX-PS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54-BL-PS | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-02-2004 | 22,3 jaar |
| 54-BX-PB | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.080 | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| 54-BX-PS | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-04-2006 | 20,2 jaar |
| 54-BX-PT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 31.545 | 07-04-2006 | 20,1 jaar |
| 54-BX-PZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 221 cm en/of een gewicht van ± 2.340 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.000 | 769 cm | 218 cm | 2.560 kg |
| Ford Transit | € 48.900 | 702 cm | 220 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.800 | 751 cm | 218 cm | 2.570 kg |
| Peugeot Boxer | € 47.200 | 696 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Fiat Ducato | € 48.400 | 742 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Citroën Jumper | € 47.900 | 691 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.500 | 788 cm | 224 cm | 2.560 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| Humbaur Renault Master Flexbox | € 46.400 | 686 cm | 231 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.900 | 660 cm | 220 cm | 2.540 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.500 | 550 cm | 227 cm | 2.270 kg |
| Renault Maxity | € 47.200 | - | 213 cm | 2.560 kg |
| Iveco 35C13 | € 51.000 | - | 214 cm | 2.490 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35C15 | € 51.600 | - | 212 cm | 2.350 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.900 | - | 216 cm | 2.550 kg |
| Iveco 40C-35 | € 47.200 | - | 214 cm | 2.530 kg |
| Iveco 35S21 | € 50.600 | 754 cm | 213 cm | 2.270 kg |
| Iveco 35C11 | € 51.500 | - | 215 cm | 2.460 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.000 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.