VRL-76-H
Er rijden momenteel 1.001 Nissan NV400's rond in Nederland. Deze NV400 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 september 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV400 gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 87 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2012 en september 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.011 en € 80.251, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.218 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV400 bedraagt € 43.328 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV400 is daardoor € 4.890 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Nissan haalt een maximumsnelheid van 154 km/uur. Deze Nissan NV400 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 41.8% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 september 2022. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV400 | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV400 |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.328 |
| Bruto BPM | € 10.501 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 oktober 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 september 2022. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juni 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.473 kg |
| Massa rijklaar | 2.573 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 927 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 223 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VRL-76-H | 26-05-2026 | 16:27 | periodieke controle | 7-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VRL-76-H | 28-05-2025 | 08:53 | periodieke controle | 7-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VRL-76-H | 7-06-2024 | 15:50 | periodieke controle | 7-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VRL-76-H | 26-05-2023 | 14:52 | periodieke controle | 26-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 26-05-2026 | 16:27 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 26-05-2026 | 16:27 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 26-05-2026 | 16:27 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 26-05-2026 | 16:27 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-05-2026 | 16:27 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 26-05-2026 | 16:27 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2025 | |||||
| 28-05-2025 | 08:53 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2025 | 08:53 | 507 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2025 | 08:53 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2024 | |||||
| 7-06-2024 | 15:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-06-2024 | 15:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-06-2024 | 15:50 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VRL-76-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VRL-76-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VRL-70-H | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 56.976 | 11-07-2022 | 4,1 jaar |
| VRL-71-H | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 18.498 | 06-08-2022 | 16,5 jaar |
| VRL-72-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-10-2022 | 17,6 jaar |
| VRL-73-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 36.408 | 12-10-2022 | 5,9 jaar |
| VRL-75-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-07-2022 | 18 jaar |
| VRL-76-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 74.772 | 08-07-2022 | 4,2 jaar |
| VRL-76-D | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 53.254 | 31-10-2022 | 3,8 jaar |
| VRL-76-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 75.242 | 13-01-2023 | 6,2 jaar |
| VRL-76-H | Nissan | NV400 | Gecond. met temperatuurreg. | € 43.328 | 19-09-2022 | 12,9 jaar |
| VRL-76-J | Volkswagen | Kombi | Gesloten opbouw | € 54.765 | 12-07-2022 | 8,6 jaar |
| VRL-76-K | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 85.073 | 22-07-2022 | 4,1 jaar |
| VRL-76-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.610 | 19-10-2022 | 9,1 jaar |
| VRL-76-P | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.701 | 19-07-2022 | 8,8 jaar |
| VRL-76-R | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.800 | 05-08-2022 | 4,1 jaar |
| VRL-76-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.460 | 21-12-2023 | 4,8 jaar |
| VRL-76-T | Volkswagen | Crafter | Gecond. met temperatuurreg. | € 48.755 | 19-07-2022 | 8,2 jaar |
| VRL-76-V | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 56.803 | 19-07-2022 | 4,1 jaar |
| VRL-76-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 60.880 | 26-07-2022 | 4,1 jaar |
| VRL-77-H | Volkswagen | Kombi | Gesloten opbouw | € 57.388 | 28-07-2022 | 4,3 jaar |
| VRL-78-H | Volkswagen | Multivan | Gesloten opbouw | € 58.483 | 19-07-2022 | 4,4 jaar |
| VRL-79-H | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 76.059 | 02-08-2022 | 4,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.218 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.473 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 50.400 | 628 cm | 213 cm | 2.640 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.700 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 47.700 | 627 cm | 213 cm | 2.570 kg |
| Peugeot Boxer | € 47.800 | 630 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| STX Movano Horsebox | € 51.800 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.500 | 611 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Opel Movano | € 45.200 | 611 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Ford Transit | € 52.100 | 620 cm | 216 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.