V-39-LGR
Er rijden momenteel 1.014 Nissan NV400's rond in Nederland. Deze NV400 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV400 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (M1F4D) nog 33 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2012 en augustus 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.107 en € 47.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV400 bedraagt € 43.365 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV400 is daardoor € 974 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Nissan haalt een maximumsnelheid van 143 km/uur. Deze Nissan NV400 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 28.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 februari 2025. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV400 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV400 |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.365 |
| Bruto BPM | € 10.640 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 februari 2025. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.945 kg |
| Massa rijklaar | 2.045 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.455 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M1 | |
| Variant M1F4D | |
| Uitvoering M1F4DE | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0137*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 226 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-39-LGR | 6-02-2026 | 10:07 | periodieke controle | 14-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| V-39-LGR | 14-02-2025 | 10:26 | periodieke controle | 14-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| V-39-LGR | 10-02-2025 | 16:16 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-02-2026 | 10:07 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-02-2026 | 10:07 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2025 | |||||
| 14-02-2025 | 10:26 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 10-02-2025 | 16:16 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-02-2025 | 16:16 | 550 | 5.*.55 | 1 | Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
| 10-02-2025 | 16:16 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-02-2025 | 16:16 | 550 | 5.*.55 | 1 | Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
Vergeet ook niet alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-39-LGR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-39-LGR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-30-LGR | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 66.901 | 08-05-2025 | 1 jaar |
| V-31-LGR | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.380 | 20-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-32-LGR | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 66.901 | 08-05-2025 | 1 jaar |
| V-33-LGR | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.053 | 24-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-34-LGR | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 53.915 | 07-02-2025 | 1,3 jaar |
| V-35-LGR | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 51.190 | 21-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-36-LGR | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 31.970 | 03-02-2025 | 8,1 jaar |
| V-37-LGR | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-02-2025 | 18,3 jaar |
| V-38-LGR | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-02-2025 | 20 jaar |
| V-39-LGB | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 66.688 | 03-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-39-LGD | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 56.749 | 31-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-39-LGG | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 39.527 | 04-12-2025 | 1,7 jaar |
| V-39-LGH | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 43.439 | 31-03-2025 | 4,8 jaar |
| V-39-LGJ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 101.468 | 15-08-2025 | 1,9 jaar |
| V-39-LGK | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 57.753 | 31-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-39-LGL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.700 | 20-03-2025 | 5,5 jaar |
| V-39-LGN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.022 | 24-12-2025 | 1,4 jaar |
| V-39-LGP | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.649 | 11-08-2025 | 6,6 jaar |
| V-39-LGR | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 43.365 | 03-02-2025 | 14,1 jaar |
| V-39-LGS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 72.901 | 05-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-39-LGT | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 54.365 | 18-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-39-LGV | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 50.445 | 20-05-2025 | 5,6 jaar |
| V-39-LGX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 81.158 | 28-02-2025 | 2,7 jaar |
| V-39-LGZ | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 68.489 | 11-02-2025 | 3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.339 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.945 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 43.700 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.