VLT-65-X
Er rijden momenteel 1.270 Nissan NV300's rond in Nederland. Deze NV300 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 7 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV300 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAM9R) nog 318 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en maart 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.366 en € 57.662, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.579 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV300 bedraagt € 43.919 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV300 is daardoor € 660 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Nissan geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze Nissan NV300 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Nissan NV300 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV300 | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV300 |
| Lengte | 5,00 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.919 |
| Bruto BPM | € 10.637 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Continue vermogen | 88 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R V7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 oktober 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 7 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.706 kg |
| Massa rijklaar | 1.806 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.029 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.835 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.835 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.835 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | 80 kg |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 4 | |
| Variant FAM9R | |
| Uitvoering MN6TAD100A00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0037*33 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.5 l/100km (1 liter op 18,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 191 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 154 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLT-65-X | 16-09-2024 | 15:43 | periodieke controle | 8-10-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nissan NV300 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLT-65-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLT-65-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLT-60-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 73.073 | 23-12-2021 | 6,6 jaar |
| VLT-61-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.103 | 08-12-2021 | 5,5 jaar |
| VLT-62-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.672 | 07-10-2021 | 7,2 jaar |
| VLT-63-X | Iveco | 35C18 | Neerklapbare zijschotten | € 66.713 | 23-11-2021 | 4,5 jaar |
| VLT-64-X | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 42.990 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.976 | 07-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 48.509 | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-G | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-10-2021 | 17,4 jaar |
| VLT-65-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 34.218 | 07-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 46.949 | 18-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-K | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-10-2021 | 17,3 jaar |
| VLT-65-L | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.937 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.994 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.334 | 15-10-2021 | 8,3 jaar |
| VLT-65-R | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 62.563 | 16-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.674 | 19-11-2021 | 5,5 jaar |
| VLT-65-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.114 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-V | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.655 | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-X | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 43.919 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-Z | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 80.297 | 23-11-2021 | 6 jaar |
| VLT-66-X | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 47.410 | 26-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-67-X | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 56.665 | 07-12-2021 | 4,4 jaar |
| VLT-68-X | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 51.615 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-69-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 68.331 | 15-10-2021 | 4,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.579 en/of een afmeting van 500 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.706 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Expert | € 45.700 | 507 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Citroën Jumpy | € 45.300 | 507 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen Transporter | € 41.900 | 510 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 42.400 | 499 cm | 191 cm | 1.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.