VLT-65-T
Er rijden momenteel 14.516 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F48E) nog 254 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2019 en juni 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 45.341 en € 57.087, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.861 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 51.114 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 253 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.5% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Hoogte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 51.114 |
| Bruto BPM | € 12.351 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T F7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 oktober 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 7 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.044 kg |
| Massa rijklaar | 2.144 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.356 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | 100 kg |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F48E | |
| Uitvoering 51C11H3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*29 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.4 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 246 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 189 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLT-65-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLT-65-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLT-60-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 55.411 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-61-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 54.560 | 09-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-62-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 52.891 | 13-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-63-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.114 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-64-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.527 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.976 | 07-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 48.509 | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-G | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-10-2021 | 17,4 jaar |
| VLT-65-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 34.218 | 07-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 46.949 | 18-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-K | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-10-2021 | 17,3 jaar |
| VLT-65-L | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.937 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.994 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.334 | 15-10-2021 | 8,3 jaar |
| VLT-65-R | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 62.563 | 16-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.674 | 19-11-2021 | 5,5 jaar |
| VLT-65-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.114 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-V | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.655 | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-X | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 43.919 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-65-Z | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 80.297 | 23-11-2021 | 6 jaar |
| VLT-66-T | Mercedes-Benz | eVito | Gecond. met temperatuurreg. | € 70.536 | 06-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-67-T | Mercedes-Benz | eVito | Gecond. met temperatuurreg. | € 70.536 | 06-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-68-T | Mercedes-Benz | eVito | Gecond. met temperatuurreg. | € 70.735 | 06-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLT-69-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 55.411 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.861 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.044 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 51.900 | 628 cm | 211 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.300 | 629 cm | 209 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35S11 | € 52.000 | 627 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | € 49.800 | 617 cm | 210 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.