87-BX-PD
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 3 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 115.33-358 M Q gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 115.33-358 M Q is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 115.33-358 M Q | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 115.33-358 M Q |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.159 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 februari 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 3 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 juni 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.855 kg |
| Massa rijklaar | 1.955 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.345 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-BX-PD | 12-06-2024 | 14:05 | periodieke controle | 12-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BX-PD | 24-05-2023 | 14:51 | periodieke controle | 31-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BX-PD | 30-05-2022 | 14:39 | periodieke controle | 31-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BX-PD | 27-05-2021 | 16:27 | periodieke controle | 31-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BX-PD | 22-05-2020 | 09:16 | periodieke controle | 31-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BX-PD | 29-05-2019 | 09:26 | periodieke controle | 31-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-06-2024 | 14:05 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 24-05-2023 | 14:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 30-05-2022 | 14:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 27-05-2021 | 16:27 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 27-05-2021 | 16:27 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 22-05-2020 | 09:16 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-BX-PD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-BX-PD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 87-BH-PD | Volkswagen | T4 | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-04-2003 | 23,2 jaar |
| 87-BX-PB | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-04-2006 | 20,2 jaar |
| 87-BX-PD | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-02-2007 | 19,3 jaar |
| 87-BX-PF | Iveco | 29L 29L10V Euro 3 | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-04-2006 | 20,1 jaar |
| 87-BX-PG | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 29.391 | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
| 87-BX-PZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.855 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.900 | 563 cm | 201 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Renault Trafic | € 46.000 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Toyota ProAce | € 46.600 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.200 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Talento | € 44.100 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 554 cm | 209 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.300 | - | 201 cm | 2.010 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.700 | 704 cm | 208 cm | 2.030 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.500 | - | 203 cm | 2.030 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.100 | 578 cm | 199 cm | 2.030 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.400 | 476 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Fiat Ducato | € 44.600 | 556 cm | 209 cm | 2.030 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Kia Sorento | € 46.800 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.