VSH-27-X
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er nog 17.392 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1965 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.307 en € 101.657, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.400 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 34.213 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 16.187 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 oktober 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 34.213 |
| Bruto BPM | € 8.438 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 oktober 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.142 kg |
| Massa rijklaar | 2.242 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 528 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 231 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSH-27-X | 24-04-2024 | 14:46 | periodieke controle | 24-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VSH-27-X | 19-04-2023 | 12:38 | periodieke controle | 19-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 24-04-2024 | 14:46 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
| 24-04-2024 | 14:46 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 19-04-2023 | 12:38 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 19-04-2023 | 12:38 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSH-27-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSH-27-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSH-20-X | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 132.194 | 05-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSH-21-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.098 | 04-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-22-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.098 | 07-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSH-23-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.098 | 03-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-25-X | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 18.450 | 06-02-2023 | 13,5 jaar |
| VSH-26-X | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 36.039 | 09-02-2023 | 10,5 jaar |
| VSH-27-B | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 63.039 | 13-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-D | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 77.123 | 16-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSH-27-F | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 54.142 | 14-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 30.203 | 12-10-2022 | 6,9 jaar |
| VSH-27-J | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-10-2022 | 18,8 jaar |
| VSH-27-K | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 63.491 | 20-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-L | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.437 | 22-12-2022 | 7,1 jaar |
| VSH-27-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 52.009 | 19-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 70.422 | 02-01-2023 | 4,2 jaar |
| VSH-27-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.017 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-T | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 54.707 | 17-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSH-27-V | Ford | Transit | Neerklapbare zijschotten | € 58.436 | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-27-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.213 | 19-10-2022 | 16,2 jaar |
| VSH-28-X | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.992 | 05-12-2022 | 3,8 jaar |
| VSH-29-X | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.992 | 27-07-2023 | 3,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.400 en/of breedte van 191 cm en/of een gewicht van ± 2.142 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 50.100 | 616 cm | 200 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Transporter | € 50.600 | 548 cm | 200 cm | 2.170 kg |
| Toyota Hilux | € 51.100 | 543 cm | 187 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35S13 | € 49.200 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Nissan Navara | € 49.400 | 530 cm | 185 cm | 2.100 kg |
| Ssangyong Rexton | € 50.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.800 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | € 52.800 | 520 cm | 195 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 201 cm | 2.300 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Toyota ProAce | € 52.600 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Iveco 35S11 | € 49.300 | 627 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Opel Vivaro | € 50.100 | 516 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.200 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Peugeot Expert | € 50.000 | 513 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Hyundai Terracan | € 47.200 | - | 186 cm | 2.080 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Land Rover Defender | € 53.500 | - | 182 cm | 2.040 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 52.900 | - | 187 cm | 2.030 kg |
| Volkswagen Kombi | € 54.500 | 519 cm | 187 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | € 47.200 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Kia Sorento | € 48.800 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C12V | € 48.100 | - | 200 cm | 2.290 kg |
| Lancia Voyager | € 52.100 | 522 cm | 200 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.