VN-684-R
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2018, dus sinds 7 jaren, 7 maanden en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (VAA31305N) nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2010 en april 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.688 en € 58.312, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.421 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 44.780 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 2.641 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 september 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,01 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 188 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.780 |
| Bruto BPM | € 10.980 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.940 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 7 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 september 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.013 kg |
| Massa rijklaar | 2.113 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 937 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant VAA31305N | |
| Uitvoering 2M3C1S23 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*02 | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans)23 september 2021
Referentiecode RDW: MGP210579
Referentiecode producent: 0797185 - NC2II6515R
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 11.549
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 21.430
Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VN-684-R | 13-10-2025 | 11:32 | periodieke controle | 24-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VN-684-R | 22-10-2024 | 09:59 | periodieke controle | 24-10-2025 | Nee |
| VN-684-R | 20-10-2023 | 10:47 | periodieke controle | 24-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VN-684-R | 20-10-2022 | 12:29 | periodieke controle | 24-10-2023 | Nee |
| VN-684-R | 21-10-2021 | 10:58 | periodieke controle | 24-10-2022 | Nee |
| VN-684-R | 21-10-2020 | 11:43 | periodieke controle | 24-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VN-684-R | 22-10-2019 | 13:51 | periodieke controle | 24-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-10-2025 | 11:32 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 20-10-2023 | 10:47 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 21-10-2020 | 11:43 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-10-2020 | 11:43 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 22-10-2019 | 13:51 | 578 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VN-684-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VN-684-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VN-681-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 45.582 | 15-08-2016 | 14,3 jaar |
| VN-682-R | Mercedes-Benz | 280 | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-01-2006 | 20,3 jaar |
| VN-684-B | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 19.406 | 20-02-2015 | 13,9 jaar |
| VN-684-D | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 24.218 | 27-02-2015 | 11,2 jaar |
| VN-684-K | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.227 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-684-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 28.334 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-684-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.264 | 21-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-684-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.298 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-684-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.780 | 17-09-2015 | 14,1 jaar |
| VN-684-S | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 16.491 | 21-05-2015 | 18,8 jaar |
| VN-684-V | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 18.952 | 13-05-2015 | 11 jaar |
| VN-684-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-05-2015 | 21,2 jaar |
| VN-685-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.770 | 25-06-2015 | 13,6 jaar |
| VN-686-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.476 | 13-04-2015 | 12 jaar |
| VN-689-R | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | € 51.437 | 18-06-2015 | 12 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.421 en/of een afmeting van 501 x 191 cm en/of een gewicht van ± 2.013 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.900 | 505 cm | 191 cm | 2.170 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 510 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Opel Vivaro | € 48.700 | 504 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Nissan Townstar | € 46.600 | 495 cm | 183 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.