89-BTF-7
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 10 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3BT21AXA030) nog 125 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2015 en mei 2021. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Mercedes-Benz Actros tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juli 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,16 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 330 kW (449 pk) |
| Continue vermogen | 330 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | OM471LA.6-12 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 mei 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juli 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.071 kg |
| Massa rijklaar | 8.171 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8171 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.829 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-A | |
| Variant KSDM3BT21AXA030 | |
| Uitvoering A060C1GEDSJXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0727*11 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014C | |
Terugroep actie
Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden)
Openstaande terugroepactie
Daimler Trucks Nederland B.V.22 maart 2021
Referentiecode RDW: MGP210563
Referentiecode producent: 9193168
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 1.347
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 72.454
Het drijfgas van de airbag is mogelijk door een langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast zijn, hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. Bij activatie van de airbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de airbag.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTF-7 | 7-11-2025 | 10:17 | periodieke controle | 9-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTF-7 | 30-10-2024 | 10:46 | periodieke controle | 9-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTF-7 | 3-10-2023 | 15:38 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTF-7 | 9-11-2022 | 15:28 | periodieke controle | 9-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTF-7 | 11-07-2022 | 14:25 | periodieke controle | 11-07-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-11-2025 | 10:17 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 7-11-2025 | 10:17 | 216 | 5.*.27 | 1 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
| 7-11-2025 | 10:17 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 30-10-2024 | 10:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-10-2024 | 10:46 | 333 | 5.*.35 | 1 | Ontwateringsventiel op reservoir werkt niet goed |
| 30-10-2024 | 10:46 | 316 | 5.*.31 | 2 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 30-10-2024 | 10:46 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 30-10-2024 | 10:46 | 226 | 5.*.28 | 4 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
2023 | |||||
| 3-10-2023 | 15:38 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-10-2023 | 15:38 | 313 | 5.*.31 | 2 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| 3-10-2023 | 15:38 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 3-10-2023 | 15:38 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 3-10-2023 | 15:38 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 3-10-2023 | 15:38 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 3-10-2023 | 15:38 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 9-11-2022 | 15:28 | 305 | 5.*.31 | 2 | Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
| 9-11-2022 | 15:28 | 226 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 9-11-2022 | 15:28 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTF-7 | onbekend | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-BTF-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-BTF-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTB-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 16-06-2022 | 4 jaar |
| 89-BTD-7 | Rosero - P | First | Bus | Onbekend | 23-06-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTF-1 | DAF | LF 260 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-07-2022 | 8,1 jaar |
| 89-BTF-2 | DAF | XG 480 FTP | Opleggertrekker | Onbekend | 29-08-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTF-3 | Mercedes-Benz | Actros | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 01-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTF-4 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 01-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTF-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 08-08-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTF-6 | BMC | Tugra | Voertuig met haakarm | Onbekend | 07-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTF-7 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 11-07-2022 | 9,1 jaar |
| 89-BTF-8 | DAF | LF 210 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTF-9 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-07-2022 | 7,7 jaar |
| 89-BTH-7 | DAF | Fan CF | Vuilniswagen | Onbekend | 24-08-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTJ-7 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-10-2022 | 3,6 jaar |
| 89-BTN-7 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 11-01-2023 | 3,4 jaar |
| 89-BTP-7 | DAF | Xg+ 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 03-01-2023 | 3,6 jaar |
| 89-BTR-7 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-11-2022 | 3,5 jaar |
| 89-BTT-7 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-02-2023 | 3,3 jaar |
| 89-BTV-7 | Mercedes-Benz | Econic | Vuilniswagen | Onbekend | 03-02-2023 | 3,3 jaar |
| 89-BTX-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 22-03-2023 | 3,2 jaar |
| 89-BTZ-7 | DAF | XD 300 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-03-2023 | 3,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 616 x 250 cm een gewicht van ± 8.071 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XF 480 FT | 623 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Volvo FH | 614 cm | 254 cm | 8.080 kg |
| DAF XF 460 FT | 612 cm | 255 cm | 8.400 kg |
| DAF XF 440 FT | 611 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| DAF FT XF105 | 618 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| DAF XF 530 FT | 617 cm | 255 cm | 8.300 kg |
| DAF XF 480 FTP | 626 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| DAF XF 450 FT | 617 cm | 255 cm | 7.820 kg |
| Iveco AS440T-p | 625 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| DAF XD 450 FT | 626 cm | 255 cm | 7.420 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| DAF XF 510 FT | 612 cm | 255 cm | 8.460 kg |
| DAF FT XF | 614 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| DAF XF 430 FT | 611 cm | 255 cm | 7.530 kg |
| DAF XF 410 FT | 611 cm | 255 cm | 7.360 kg |
| DAF FT CF | 612 cm | 255 cm | 7.310 kg |
| Scania R450 | 612 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Volvo FM | 626 cm | 254 cm | 8.150 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| DAF TE47XS | 613 cm | 250 cm | 7.520 kg |
| Scania R660 | 618 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Scania R650 | 608 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| Renault Premium | 606 cm | 252 cm | 7.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.