82-BPL-4
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 juni 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros voor vervoer voertuigen rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 11,50 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 290 kW (394 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 10677cc (10,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 juni 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.370 kg |
| Massa rijklaar | 12.470 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 12470 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 6.530 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-0-A-M1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Terugroep actie
Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie
Producent heeft herstel gemeld
Daimler Trucks Nederland B.V.1 januari 2020
Referentiecode RDW: MGP200038
Referentiecode producent: 8091052
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 375
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 9.619
Wordt het voertuig op een andere manier gestart dan via de start-/stopschakelaar dan wordt het contact na 30 minuten automatisch uitgeschakeld. Tijdens rijden onverwacht uitvallen van de motor en elektrische componenten waaronder de verlichting. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de uitschakeltijd van 30 minuten wijzigen naar de maximale uitschakeltijd van 42,5 uur.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPL-4 | 6-05-2026 | 16:55 | periodieke controle | 6-05-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 6-05-2026 | 16:55 | periodieke controle | 6-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 6-05-2026 | 15:36 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 21-03-2025 | 13:33 | periodieke controle | 22-04-2026 | Nee |
| 82-BPL-4 | 12-04-2024 | 13:26 | periodieke controle | 22-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 12-04-2024 | 13:20 | periodieke controle | 12-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 19-04-2023 | 09:36 | periodieke controle | 22-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 16-03-2022 | 16:53 | periodieke controle | 22-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 16-03-2022 | 16:50 | periodieke controle | 16-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 25-03-2021 | 16:36 | periodieke controle | 22-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPL-4 | 23-04-2020 | 12:22 | inbouw | 23-04-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 15:36 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2024 | |||||
| 12-04-2024 | 13:26 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
2023 | |||||
| 19-04-2023 | 09:36 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-04-2023 | 09:36 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 16-03-2022 | 16:53 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 25-03-2021 | 16:36 | 609 | 5.*.64 | 2 | Voertuig is voorzien van niet toegestane knipperende lichten |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPL-4 | 23-04-2020 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-BPL-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-BPL-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPB-4 | VDL | Citea Sle-120-hybrid | Bus | Onbekend | 20-02-2020 | 6,3 jaar |
| 82-BPD-4 | Scania | P250 | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2020 | 6,4 jaar |
| 82-BPF-4 | Van Hool | EX17 High | Bus | Onbekend | 13-01-2020 | 6,4 jaar |
| 82-BPG-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 10-02-2020 | 6,3 jaar |
| 82-BPH-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 05-03-2020 | 6,2 jaar |
| 82-BPJ-4 | Ebusco | 2.2 | Bus | Onbekend | 10-06-2020 | 6 jaar |
| 82-BPK-4 | DAF | XF 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 25-05-2020 | 6 jaar |
| 82-BPL-1 | MAN | TGS | Kipper | Onbekend | 17-04-2020 | 6,1 jaar |
| 82-BPL-4 | Mercedes-Benz | Actros | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 22-04-2020 | 6,1 jaar |
| 82-BPL-5 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 27-05-2020 | 6 jaar |
| 82-BPL-7 | MAN | TGS | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 07-05-2020 | 6,1 jaar |
| 82-BPN-4 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-05-2020 | 6 jaar |
| 82-BPP-4 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-07-2020 | 5,9 jaar |
| 82-BPR-4 | Mercedes-Benz | Atego | Brandweerwagen | Onbekend | 14-07-2020 | 5,9 jaar |
| 82-BPT-4 | DAF | XF 480 FAN | Huifopbouw | Onbekend | 08-09-2020 | 5,7 jaar |
| 82-BPV-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 05-10-2020 | 5,6 jaar |
| 82-BPX-4 | Scania | G450 | Kipper | Onbekend | 27-10-2020 | 5,6 jaar |
| 82-BPZ-4 | DAF | CF 480 FAQ | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 23-11-2020 | 5,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.