78-BFB-9
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 9 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3CN31AXB39X) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2014 en augustus 2014. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,82 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 350 kW (476 pk) |
| Continue vermogen | 350 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | OM471LA.6-3 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 augustus 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 9 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.126 kg |
| Massa rijklaar | 9.226 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9226 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 18.774 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-C | |
| Variant KSDM3CN31AXB39X | |
| Uitvoering B050J2D1BSAXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0734*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*64/2012A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-BFB-9 | 25-08-2025 | 09:33 | periodieke controle | 27-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 23-08-2024 | 11:44 | inbouw | 23-08-2026 | Nee |
| 78-BFB-9 | 22-08-2024 | 11:44 | periodieke controle | 27-08-2025 | Nee |
| 78-BFB-9 | 13-07-2023 | 12:07 | periodieke controle | 27-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 13-07-2023 | 12:05 | periodieke controle | 13-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 13-07-2023 | 11:18 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 18-07-2022 | 11:59 | periodieke controle | 27-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 21-06-2022 | 15:52 | periodieke controle | 21-06-2024 | Nee |
| 78-BFB-9 | 12-07-2021 | 15:28 | periodieke controle | 27-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 9-07-2021 | 09:51 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 78-BFB-9 | 10-07-2020 | 15:49 | periodieke controle | 27-08-2021 | Nee |
| 78-BFB-9 | 19-06-2020 | 11:34 | periodieke controle | 19-06-2022 | Nee |
| 78-BFB-9 | 17-06-2020 | 16:38 | inbouw | 17-06-2022 | Nee |
| 78-BFB-9 | 13-08-2019 | 08:53 | periodieke controle | 27-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-08-2025 | 09:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 25-08-2025 | 09:33 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 13-07-2023 | 12:07 | 171 | 5.*.15 | 1 | Verzegeling tachograaf niet intact of ontbreekt |
| 13-07-2023 | 11:18 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
| 13-07-2023 | 11:18 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2022 | |||||
| 18-07-2022 | 11:59 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2021 | |||||
| 12-07-2021 | 15:28 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 12-07-2021 | 15:28 | 387 | 5.*.42 | 1 | Voorruit beschadigd indirecte of directe gezichtsveld |
| 9-07-2021 | 09:51 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 9-07-2021 | 09:51 | 387 | 5.*.42 | 1 | Voorruit beschadigd indirecte of directe gezichtsveld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-BFB-9 | 28-08-2018 | Tachograaf | DCTO 1381 | ||
| 78-BFB-9 | 17-06-2020 | Tachograaf | Onbekend | ||
| 78-BFB-9 | 23-08-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 78-BFB-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
78-BFB-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 78-BFB-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 01-09-2014 | 11,8 jaar |
| 78-BFB-3 | DAF | 44 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 21-07-2014 | 11,9 jaar |
| 78-BFB-5 | Iveco | AS440T-p | Opleggertrekker | Onbekend | 25-09-2014 | 11,7 jaar |
| 78-BFB-9 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 27-08-2014 | 11,8 jaar |
| 78-BFD-9 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 17-10-2014 | 11,6 jaar |
| 78-BFG-9 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 13-11-2014 | 11,6 jaar |
| 78-BFH-9 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 18-11-2014 | 11,5 jaar |
| 78-BFP-9 | Iveco | AD260SY/cng | Containercarrier | Onbekend | 13-02-2015 | 11,3 jaar |
| 78-BFT-9 | Mercedes-Benz | Tourismo Rhd-m-2A | Bus | Onbekend | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 78-BFV-9 | Iveco | 40C15 Euro 4 LD | Hoogwerker | Onbekend | 18-06-2012 | 14 jaar |
| 78-BFZ-9 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 28-05-2015 | 11 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 682 x 255 cm een gewicht van ± 9.126 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 688 cm | 254 cm | 10.000 kg |
| Scania S770 | 680 cm | 255 cm | 9.930 kg |
| Scania R580 | 689 cm | 255 cm | 9.950 kg |
| Volvo FM | 692 cm | 254 cm | 10.010 kg |
| Renault D | 685 cm | 250 cm | 9.270 kg |
| Scania R650 | 677 cm | 255 cm | 10.040 kg |
| DAF XF 480 FTG | 691 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| Scania S650 | 685 cm | 255 cm | 9.970 kg |
| Scania S580 | 683 cm | 255 cm | 9.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.