08-BP-GZ
Er rijden momenteel 13.889 Land Rover Defender's rond in Nederland. Deze Defender komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 oktober 2015, dus sinds 10 jaren, 7 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover Defender 130 TD5 Crew Cab Hcpu / DV open wagen rijden er nog 5.458 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.844 en € 173.491, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 85.869 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Land Rover Defender 130 TD5 Crew Cab Hcpu / DV is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Land Rover Defender voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover Defender 130 TD5 Crew Cab Hcpu / DV | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | Defender 130 TD5 Crew Cab Hcpu / DV |
| Breedte | 1,79 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 2495cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 oktober 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 7 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.011 kg |
| Massa rijklaar | 2.111 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.389 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,25 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-BP-GZ | 15-10-2025 | 08:53 | periodieke controle | 18-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 08-BP-GZ | 18-10-2023 | 09:08 | periodieke controle | 18-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 08-BP-GZ | 28-09-2022 | 11:51 | periodieke controle | 7-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 08-BP-GZ | 16-09-2021 | 13:46 | periodieke controle | 7-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 08-BP-GZ | 7-10-2020 | 13:52 | periodieke controle | 7-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 08-BP-GZ | 3-10-2019 | 11:16 | periodieke controle | 6-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-10-2025 | 08:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 15-10-2025 | 08:53 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 15-10-2025 | 08:53 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 18-10-2023 | 09:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 18-10-2023 | 09:08 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 18-10-2023 | 09:08 | 222 | 5.*.28 | 2 | Roestschade veerschotel |
| 18-10-2023 | 09:08 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 28-09-2022 | 11:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-09-2022 | 11:51 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-09-2022 | 11:51 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 28-09-2022 | 11:51 | 191 | 5.*.20 | 2 | Wiellager te veel speling |
2021 | |||||
| 16-09-2021 | 13:46 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 16-09-2021 | 13:46 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 16-09-2021 | 13:46 | 180 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| 16-09-2021 | 13:46 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
2020 | |||||
| 7-10-2020 | 13:52 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 7-10-2020 | 13:52 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 7-10-2020 | 13:52 | 191 | 5.*.20 | 2 | Wiellager te veel speling |
| 7-10-2020 | 13:52 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 7-10-2020 | 13:52 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 3-10-2019 | 11:16 | 191 | 5.*.20 | 2 | Wiellager te veel speling |
| 3-10-2019 | 11:16 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 3-10-2019 | 11:16 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-10-2019 | 11:16 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Land Rover Defender voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-BP-GZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-BP-GZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08-BH-GZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2003 | 23,2 jaar |
| 08-BP-GD | Iveco | 40C | Open wagen | Onbekend | 08-07-2004 | 21,9 jaar |
| 08-BP-GK | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-07-2004 | 21,8 jaar |
| 08-BP-GL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-07-2004 | 21,9 jaar |
| 08-BP-GN | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-07-2004 | 21,9 jaar |
| 08-BP-GZ | Land Rover | Defender | Open wagen | Onbekend | 07-07-2004 | 21,9 jaar |
| 08-BS-GZ | Mercedes-Benz | Eg-BMS001 | Kampeerwagen | Onbekend | 14-03-2008 | 18,2 jaar |
| 08-BT-GZ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-05-2005 | 21 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 85.869 en/of breedte van 179 cm en/of een gewicht van ± 2.011 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Land Cruiser | € 80.700 | 484 cm | 189 cm | 2.190 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 84.700 | 477 cm | 184 cm | 2.060 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 79.900 | 492 cm | 188 cm | 1.880 kg |
| Jeep Wrangler | € 90.100 | 488 cm | 189 cm | 2.070 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.