BE-89-24
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1963 en is nu 63 jaren, 1 maand en 24 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 november 2017, dus sinds 8 jaren, 6 maanden en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Land Rover 88 Serie 2 pick-up truck rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Serie 2 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 november 2017. Het voertuig was toen 54 jaren, 7 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Serie 2 | 1963
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Serie 2 |
| Breedte | 1,67 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 1963 |
| Leeftijd | 63 jaren, 1 maand en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 63 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 november 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 6 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 november 2017. Het voertuig was toen 54 jaren, 7 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.425 kg |
| Massa rijklaar | 1.525 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 940 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.465 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.465 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.565 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 971 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 971 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 500 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 500 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,44 m (voor) / 1,43 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk 060 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BE-89-24 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BE-89-24
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BE-80-24 | MAN | 815 | Ladderwagen | Onbekend | 02-02-2015 | 56,4 jaar |
| BE-83-24 | Renault | Juvaquarte | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-12-2015 | 71 jaar |
| BE-84-24 | Land Rover | 109 | Pick-up truck | Onbekend | 17-08-2016 | 67,8 jaar |
| BE-85-24 | Chevrolet | C20 | Pick-up truck | Onbekend | 26-09-2016 | 56,3 jaar |
| BE-86-24 | Mack | Mack Lmsw | Takelwagen | Onbekend | 06-01-2017 | 84,5 jaar |
| BE-87-24 | Dodge | B2C | Pick-up truck | Onbekend | 17-05-2017 | 76 jaar |
| BE-88-24 | Magirus | Bayern | Brandweerwagen | Onbekend | 23-08-2017 | 100 jaar |
| BE-89-20 | Ford | F 100 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-11-2017 | 71,3 jaar |
| BE-89-21 | Ford | Transit | Open laadvloer | Onbekend | 20-11-2017 | 55,3 jaar |
| BE-89-22 | Dodge | WC 54 | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-11-2017 | 83 jaar |
| BE-89-23 | Chevrolet | C20 | Pick-up truck | Onbekend | 20-01-2018 | 57,9 jaar |
| BE-89-24 | Land Rover | 88 | Pick-up truck | Onbekend | 24-11-2017 | 63,2 jaar |
| BE-89-25 | Chevrolet | C10 | Pick-up truck | Onbekend | 28-11-2017 | 59,3 jaar |
| BE-89-26 | Chevrolet | Apache | Open laadvloer | Onbekend | 15-12-2017 | 67,3 jaar |
| BE-89-27 | Chevrolet | Series AK | Pick-up truck | Onbekend | 07-12-2017 | 85,3 jaar |
| BE-89-28 | White | Model 3014 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 06-12-2017 | 75,3 jaar |
| BE-89-29 | Ford | F-1 | Pick-up truck | Onbekend | 06-12-2017 | 75,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 167 cm een gewicht van ± 1.425 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.510 kg |
| Fiat Doblò | - | 172 cm | 1.350 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Volkswagen Caddy | 441 cm | 177 cm | 1.480 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Volkswagen Golf Variant | - | 174 cm | 1.390 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.550 kg |
| Ford Focus | - | 170 cm | 1.370 kg |
| Opel Astra | - | 175 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 307 | - | 176 cm | 1.340 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 162 cm | 1.500 kg |
| Chevrolet Pick UP | - | 171 cm | 1.410 kg |
| Volvo 240 | - | 172 cm | 1.380 kg |
| Renault Kangoo | - | 167 cm | 1.350 kg |
| Mazda E2200 Pick-up | - | 170 cm | 1.410 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.560 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 166 cm | 1.440 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 172 cm | 1.540 kg |
| Chrysler PT Cruiser | 429 cm | 172 cm | 1.520 kg |
| Toyota Verso | - | 177 cm | 1.480 kg |
| Opel Zafira | - | 174 cm | 1.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.