BE-35-77
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.205 Land Rover 109's rond in Nederland. Deze 109 komt uit het jaar 1968 en is nu 57 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 109 Pick-up open wagen rijden er nog 874 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1957 en november 1989. De nieuwwaarde van deze Land Rover 109 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 december 1998. Het voertuig was toen 30 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 109 Pick-up | 1968
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 109 Pick-up |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 1968 |
| Leeftijd | 57 jaren, 10 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 57 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 december 1998. Het voertuig was toen 30 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.511 kg |
| Massa rijklaar | 1.611 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.149 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.760 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.760 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.052 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.052 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,77 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,35 m (voor) / 1,35 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 070 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BE-35-77 | 21-04-2020 | 16:39 | periodieke controle | 21-04-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BE-35-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BE-35-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BE-31-77 | DAF | YA 328 | Brandweerwagen | Onbekend | 11-12-1997 | 71 jaar |
| BE-34-77 | Volkswagen | 26 Am 70 | Open wagen | Onbekend | 14-08-1998 | 66,7 jaar |
| BE-35-70 | Peugeot | 203 | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-12-1998 | 73 jaar |
| BE-35-71 | Chevrolet | C/10 | Open wagen | Onbekend | 26-06-1999 | 55,9 jaar |
| BE-35-72 | Opel | Blitz | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-11-2025 | 64 jaar |
| BE-35-74 | Citroën | AK Serie B | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-12-1998 | 60,9 jaar |
| BE-35-76 | Unimog | S/404.1 | Speciale groep | Onbekend | 17-12-1998 | 63,3 jaar |
| BE-35-77 | Land Rover | 109 | Open wagen | Onbekend | 22-12-1998 | 57,9 jaar |
| BE-35-78 | Ford | Ranchero | Open wagen | Onbekend | 19-01-1999 | 53,9 jaar |
| BE-36-77 | Land Rover | 88 | Open wagen | Onbekend | 19-04-1999 | 67,6 jaar |
| BE-37-77 | Ford | Transit | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 06-07-1999 | 54,9 jaar |
| BE-38-77 | Citroën | HY | Detailhandel/expositiedoel. | Onbekend | 17-09-1999 | 56,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.511 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.640 kg |
| Maxus E-deliver 3 | 498 cm | 178 cm | 1.590 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| BYD ETP3 | 446 cm | 172 cm | 1.620 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.580 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 166 cm | 1.590 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Volkswagen Caddy | 441 cm | 177 cm | 1.480 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 178 cm | 1.530 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 176 cm | 1.630 kg |
| Mazda E2200 Pick-up | - | 170 cm | 1.410 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 166 cm | 1.440 kg |
| Chrysler PT Cruiser | 429 cm | 172 cm | 1.520 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.560 kg |
| Toyota Verso | - | 177 cm | 1.480 kg |
| Opel Zafira | - | 174 cm | 1.450 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Volkswagen Touran | - | 176 cm | 1.510 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | - | 178 cm | 1.550 kg |
| Cenntro Logistar | 477 cm | 167 cm | 1.470 kg |
| Mitsubishi Pajero | - | 170 cm | 1.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.