28-BP-NV
Er rijden momenteel 2.205 Land Rover 109's rond in Nederland. Deze 109 komt uit het jaar 1982 en is nu 43 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 februari 2011, dus sinds 15 jaren, 3 maanden en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Land Rover 109 Pick-up open laadvloer rijden er nog 874 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1957 en november 1989. De nieuwwaarde van deze Land Rover 109 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 augustus 2004. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 109 Pick-up | 1982
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 109 Pick-up |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2500cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1982 |
| Leeftijd | 43 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 februari 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 3 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 augustus 2004. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.637 kg |
| Massa rijklaar | 1.737 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 973 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.710 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.710 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.710 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,77 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,34 m (voor) / 1,34 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 28-BP-NV | 19-06-2024 | 09:50 | periodieke controle | 30-07-2026 | Nee |
| 28-BP-NV | 29-07-2022 | 09:17 | periodieke controle | 30-07-2024 | Nee |
| 28-BP-NV | 30-07-2020 | 09:24 | periodieke controle | 30-07-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 28-BP-NV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
28-BP-NV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28-BD-NV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-05-2002 | 24 jaar |
| 28-BN-NV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2004 | 22,1 jaar |
| 28-BP-NH | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-08-2004 | 21,8 jaar |
| 28-BP-NK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-08-2004 | 21,8 jaar |
| 28-BP-NL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-10-2004 | 23,2 jaar |
| 28-BP-NV | Land Rover | 109 | Open laadvloer | Onbekend | 04-08-2004 | 43,9 jaar |
| 28-BP-NX | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-08-2004 | 21,8 jaar |
| 28-BP-NZ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2004 | 21,8 jaar |
| 28-BS-NV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-03-2005 | 21,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.637 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.720 kg |
| Toyota Land Cruiser | - | 176 cm | 1.750 kg |
| Maxus E-deliver 3 | 498 cm | 178 cm | 1.590 kg |
| Mitsubishi L200 | 515 cm | 178 cm | 1.790 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 178 cm | 1.680 kg |
| Nissan Terrano | - | 176 cm | 1.800 kg |
| BYD ETP3 | 446 cm | 172 cm | 1.620 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.580 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 176 cm | 1.680 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Ford Ranger | - | 173 cm | 1.660 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 178 cm | 1.530 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.670 kg |
| Toyota Landcruiser BJ42 Hardtop | - | 167 cm | 1.730 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Mitsubishi Pajero | - | 176 cm | 1.760 kg |
| Galloper Galloper | - | 177 cm | 1.750 kg |
| Chrysler PT Cruiser | - | 171 cm | 1.520 kg |
| Toyota Dyna | - | 171 cm | 1.670 kg |
| Volkswagen Touran | - | 176 cm | 1.510 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | - | 178 cm | 1.550 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 160 cm | 1.490 kg |
| Isuzu Trooper | - | 165 cm | 1.630 kg |
| Mitsubishi L300 | 478 cm | 169 cm | 1.680 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.