19-BZ-BD
Er rijden momenteel 172 Kia Carnival's rond in Nederland. Deze Carnival komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 september 2021, dus sinds 4 jaren, 7 maanden en 29 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Kia Carnival 2.9 Hpdi Van M/t gesloten opbouw rijden er nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.110 en € 46.401, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.392 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Carnival 2.9 Hpdi Van M/t bedraagt € 32.110 incl. BTW en BPM, deze Kia Carnival 2.9 Hpdi Van M/t is daardoor € 7.282 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kia Carnival voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kia Carnival 2.9 Hpdi Van M/t | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Kia |
| Handelsbenaming | Carnival 2.9 Hpdi Van M/t |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 32.110 |
| Bruto BPM | € 9.077 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 106 kW (144 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2902cc (2,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 7 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 november 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.940 kg |
| Massa rijklaar | 2.040 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 625 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.665 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.665 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.730 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.370 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 570 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 570 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,91 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-BZ-BD | 28-09-2021 | 16:26 | periodieke controle | 26-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BZ-BD | 26-11-2020 | 12:25 | periodieke controle | 26-11-2021 | Nee |
| 19-BZ-BD | 9-10-2019 | 12:08 | periodieke controle | 31-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 28-09-2021 | 16:26 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2019 | |||||
| 9-10-2019 | 12:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Kia Carnival voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-BZ-BD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-BZ-BD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19-BK-BD | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-09-2003 | 22,8 jaar |
| 19-BX-BD | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-01-2006 | 20,4 jaar |
| 19-BZ-BD | Kia | Carnival | Gesloten opbouw | € 32.110 | 23-05-2006 | 20 jaar |
| 19-BZ-BN | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-06-2006 | 20 jaar |
| 19-BZ-BP | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 18.946 | 31-05-2006 | 20 jaar |
| 19-BZ-BR | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-06-2006 | 20 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.392 en/of breedte van 190 cm en/of een gewicht van ± 1.940 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 40.000 | 541 cm | 200 cm | 2.110 kg |
| Fiat Talento | € 41.500 | 536 cm | 198 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 41.300 | 501 cm | 191 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 38.400 | 540 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 38.900 | 594 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 40.600 | 525 cm | 199 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Crafter | € 39.800 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Renault Trafic | € 39.100 | 525 cm | 194 cm | 2.110 kg |
| Nissan NV300 | € 42.800 | 528 cm | 196 cm | 1.750 kg |
| Ford Transit | € 39.600 | - | 197 cm | 1.980 kg |
| Renault Master | € 39.200 | - | 199 cm | 1.930 kg |
| Nissan King Cab | € 40.400 | 511 cm | 185 cm | 1.940 kg |
| Toyota Hilux | € 38.800 | 526 cm | 182 cm | 1.950 kg |
| Peugeot Expert | € 39.200 | 531 cm | 190 cm | 1.900 kg |
| Fiat Scudo | € 39.900 | 514 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Opel Movano | € 39.800 | - | 199 cm | 1.940 kg |
| Citroën Jumpy | € 38.000 | 518 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| Dodge Nitro | € 38.900 | 458 cm | 186 cm | 1.930 kg |
| Ssangyong Korando | € 40.200 | - | 185 cm | 1.840 kg |
| Isuzu D-Max | € 39.300 | 530 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Chrysler Ram Van | € 37.800 | 471 cm | 200 cm | 1.810 kg |
| Chrysler Voyager | € 40.500 | 481 cm | 200 cm | 1.860 kg |
| Ford Ranger | € 39.400 | - | 181 cm | 1.850 kg |
| Toyota HiAce | € 40.000 | - | 180 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 211CDi | € 41.500 | - | 193 cm | 1.900 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.