81-VHX-8
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco Daily 40C12 gesloten opbouw rijden er nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1991 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.305 en € 116.884, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.087 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco Daily 40C12 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 juli 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco Daily 40C12 | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | Daily 40C12 |
| Breedte | 2,32 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 juli 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 september 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 030 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-VHX-8 | 5-09-2023 | 12:06 | periodieke controle | 19-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 81-VHX-8 | 19-09-2022 | 16:32 | periodieke controle | 19-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 81-VHX-8 | 3-08-2021 | 13:06 | periodieke controle | 7-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 81-VHX-8 | 27-07-2020 | 12:31 | periodieke controle | 7-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 81-VHX-8 | 23-07-2019 | 09:17 | periodieke controle | 7-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 5-09-2023 | 12:06 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 19-09-2022 | 16:32 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 3-08-2021 | 13:06 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 3-08-2021 | 13:06 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 3-08-2021 | 13:06 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2020 | |||||
| 27-07-2020 | 12:31 | 496 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-VHX-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-VHX-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 81-VHH-8 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.282 | 22-06-2007 | 18,9 jaar |
| 81-VHJ-8 | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-07-2007 | 22 jaar |
| 81-VHP-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-07-2007 | 18,9 jaar |
| 81-VHR-8 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 33.709 | 30-07-2007 | 18,8 jaar |
| 81-VHX-5 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.723 | 31-07-2007 | 18,8 jaar |
| 81-VHX-8 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-07-2007 | 21,2 jaar |
| 81-VHZ-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-07-2007 | 18,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.087 en/of breedte van 232 cm en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 59.000 | 701 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 59.500 | 704 cm | 227 cm | 3.070 kg |
| Fiat Ducato | € 53.600 | 733 cm | 236 cm | 3.210 kg |
| Volkswagen Crafter | € 62.200 | 657 cm | 224 cm | 2.730 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 60.400 | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Ford Transit | € 54.300 | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.