31-BZ-PT
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 augustus 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 augustus 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 september 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.900 kg |
| Massa rijklaar | 3.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-BZ-PT | 22-08-2023 | 16:20 | periodieke controle | 11-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 31-BZ-PT | 8-08-2022 | 14:18 | periodieke controle | 11-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 31-BZ-PT | 5-08-2021 | 11:58 | periodieke controle | 11-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 31-BZ-PT | 4-08-2020 | 14:40 | periodieke controle | 11-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 31-BZ-PT | 11-09-2019 | 14:31 | periodieke controle | 11-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 22-08-2023 | 16:20 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 22-08-2023 | 16:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-08-2023 | 16:20 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 8-08-2022 | 14:18 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 8-08-2022 | 14:18 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2021 | |||||
| 5-08-2021 | 11:58 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 5-08-2021 | 11:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 4-08-2020 | 14:40 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 4-08-2020 | 14:40 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 11-09-2019 | 14:31 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-BZ-PT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-BZ-PT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31-BG-PT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2003 | 23,4 jaar |
| 31-BN-PT | Land Rover | 109 | Open wagen | Onbekend | 13-05-2004 | 43,9 jaar |
| 31-BR-PT | Volkswagen | 70X0B | Kampeerwagen | Onbekend | 22-11-2004 | 30,1 jaar |
| 31-BZ-PF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-08-2006 | 19,8 jaar |
| 31-BZ-PJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-08-2006 | 19,8 jaar |
| 31-BZ-PT | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-08-2006 | 22,2 jaar |
| 31-BZ-PV | Chrysler | Ram Van | Gesloten opbouw | € 34.505 | 11-08-2006 | 19,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.900 | 713 cm | 227 cm | 3.070 kg |
| MAN TGE | € 64.500 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Volkswagen Crafter | € 65.700 | 741 cm | 224 cm | 2.970 kg |
| Renault Master | € 61.000 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| Ford Transit | € 60.900 | 665 cm | 219 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | € 59.800 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.600 | 665 cm | 221 cm | 2.730 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault D | € 61.900 | 630 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 60.100 | 683 cm | 221 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.