89-BX-VG
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 juli 2006, dus sinds 19 jaren, 10 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 juli 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 juli 2006 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 10 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 juli 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.950 kg |
| Massa rijklaar | 3.050 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 030 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BX-VG | 21-05-2025 | 09:08 | periodieke controle | 22-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 17-05-2024 | 10:42 | periodieke controle | 22-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 22-05-2023 | 16:36 | periodieke controle | 22-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 13-04-2022 | 14:43 | periodieke controle | 29-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 6-04-2021 | 10:39 | periodieke controle | 29-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 31-03-2020 | 10:06 | periodieke controle | 29-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BX-VG | 1-04-2019 | 11:30 | periodieke controle | 29-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 21-05-2025 | 09:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 21-05-2025 | 09:08 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 21-05-2025 | 09:08 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-05-2025 | 09:08 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 21-05-2025 | 09:08 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 17-05-2024 | 10:42 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 17-05-2024 | 10:42 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 17-05-2024 | 10:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 22-05-2023 | 16:36 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 22-05-2023 | 16:36 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 22-05-2023 | 16:36 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 13-04-2022 | 14:43 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 6-04-2021 | 10:39 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 6-04-2021 | 10:39 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 6-04-2021 | 10:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 6-04-2021 | 10:39 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2020 | |||||
| 31-03-2020 | 10:06 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 31-03-2020 | 10:06 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 31-03-2020 | 10:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 1-04-2019 | 11:30 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 1-04-2019 | 11:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 1-04-2019 | 11:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-BX-VG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-BX-VG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 89-BF-VG | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 17-10-2002 | 23,6 jaar |
| 89-BS-VG | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-04-2005 | 21,1 jaar |
| 89-BT-VG | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 89-BX-VG | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-07-2006 | 22,2 jaar |
| 89-BX-VL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-05-2006 | 20,1 jaar |
| 89-BX-VZ | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-05-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.950 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.900 | 713 cm | 227 cm | 3.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 65.700 | 741 cm | 224 cm | 2.970 kg |
| Renault Master | € 61.000 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| MAN TGE | € 65.300 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Ford Transit | € 62.400 | 665 cm | 219 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | € 57.800 | - | 212 cm | 2.670 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.600 | 665 cm | 221 cm | 2.730 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| Maxus EV80 | € 58.700 | 595 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.