19-BX-JJ
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2009, dus sinds 17 jaren en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 april 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 11 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 april 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.980 kg |
| Massa rijklaar | 3.080 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 120 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-BX-JJ | 30-09-2025 | 14:43 | periodieke controle | 7-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BX-JJ | 1-10-2024 | 10:10 | periodieke controle | 7-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BX-JJ | 26-09-2023 | 10:34 | periodieke controle | 7-10-2024 | Nee |
| 19-BX-JJ | 29-09-2022 | 14:38 | periodieke controle | 7-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BX-JJ | 7-10-2021 | 10:27 | periodieke controle | 7-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BX-JJ | 17-09-2020 | 14:09 | periodieke controle | 18-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 19-BX-JJ | 13-09-2019 | 10:42 | periodieke controle | 18-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-09-2025 | 14:43 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 30-09-2025 | 14:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 1-10-2024 | 10:10 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 1-10-2024 | 10:10 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 1-10-2024 | 10:10 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2022 | |||||
| 29-09-2022 | 14:38 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 29-09-2022 | 14:38 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 29-09-2022 | 14:38 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 29-09-2022 | 14:38 | 037 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hoofdbalk |
2021 | |||||
| 7-10-2021 | 10:27 | 033 | 5.*.3 | 1 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| 7-10-2021 | 10:27 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 7-10-2021 | 10:27 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-10-2021 | 10:27 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-10-2021 | 10:27 | 305 | 5.*.31 | 1 | Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
2020 | |||||
| 17-09-2020 | 14:09 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-09-2020 | 14:09 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2019 | |||||
| 13-09-2019 | 10:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 13-09-2019 | 10:42 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 13-09-2019 | 10:42 | 082 | 5.*.9 | 1 | Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-BX-JJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-BX-JJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19-BB-JJ | Mitsubishi | L400 | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-01-2002 | 24,4 jaar |
| 19-BX-JB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-03-2006 | 20,2 jaar |
| 19-BX-JJ | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-04-2006 | 22 jaar |
| 19-BX-JS | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-03-2006 | 20,2 jaar |
| 19-BX-JT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-03-2006 | 20,2 jaar |
| 19-BX-JV | Iveco | 40C | Open wagen | Onbekend | 07-03-2006 | 20,2 jaar |
| 19-BZ-JJ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-07-2006 | 19,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 230 cm en/of een gewicht van ± 2.980 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 65.600 | 741 cm | 224 cm | 2.940 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.200 | 730 cm | 234 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | € 61.800 | 701 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| MAN TGE | € 68.900 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 60.400 | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.600 | 665 cm | 221 cm | 2.730 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.