64-VZR-4
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C35C) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en december 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.755 en € 64.081, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.508 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C18V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C18V Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.440 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 februari 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 3 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.205 kg |
| Massa rijklaar | 2.305 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C35C | |
| Uitvoering 18E4R1A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-VZR-4 | 18-04-2024 | 12:20 | periodieke controle | 7-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VZR-4 | 4-05-2023 | 16:12 | periodieke controle | 7-05-2024 | Nee |
| 64-VZR-4 | 6-05-2022 | 16:55 | periodieke controle | 7-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VZR-4 | 7-05-2021 | 13:29 | periodieke controle | 7-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VZR-4 | 16-04-2020 | 12:15 | periodieke controle | 25-04-2021 | Nee |
| 64-VZR-4 | 25-04-2019 | 10:45 | periodieke controle | 25-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 18-04-2024 | 12:20 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2022 | |||||
| 6-05-2022 | 16:55 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2021 | |||||
| 7-05-2021 | 13:29 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 7-05-2021 | 13:29 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 7-05-2021 | 13:29 | 284 | 5.*.31 | 1 | Rempedaal niet stroef |
2019 | |||||
| 25-04-2019 | 10:45 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 25-04-2019 | 10:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-04-2019 | 10:45 | 595 | 5.*.59a | 1 | Verlichting ondeugdelijk bevestigd |
| 25-04-2019 | 10:45 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-VZR-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-VZR-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64-VZB-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.553 | 13-02-2009 | 17,3 jaar |
| 64-VZF-4 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 33.728 | 21-01-2009 | 17,4 jaar |
| 64-VZN-4 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 36.967 | 13-02-2009 | 17,3 jaar |
| 64-VZR-1 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 45.125 | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| 64-VZR-4 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-02-2009 | 17,3 jaar |
| 64-VZR-5 | Renault | Trafic | Speciale groep | Onbekend | 27-02-2009 | 17,2 jaar |
| 64-VZR-6 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 55.396 | 14-02-2009 | 17,3 jaar |
| 64-VZT-4 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-02-2009 | 17,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.508 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.500 | 663 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.400 | 712 cm | 210 cm | 2.320 kg |
| Renault Master | € 43.400 | 752 cm | 210 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Transporter | € 42.900 | 550 cm | 198 cm | 2.190 kg |
| Opel Movano | € 44.400 | 669 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Ford Transit | € 43.300 | 514 cm | 204 cm | 2.230 kg |
| Fiat Ducato | € 42.700 | 550 cm | 209 cm | 2.330 kg |
| Citroën Jumper | € 42.600 | 654 cm | 210 cm | 2.360 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.000 | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Ford Transit Custom | € 45.200 | 525 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Renault Trafic | € 43.900 | 535 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 43.900 | 517 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.000 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 510 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Opel Vivaro | € 43.800 | 540 cm | 196 cm | 2.210 kg |
| Peugeot Expert | € 47.700 | 513 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Mitsubishi Canter | € 40.600 | 450 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Fiat Talento | € 43.100 | 537 cm | 198 cm | 2.100 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Fuso Canter | € 41.600 | - | 205 cm | 2.400 kg |
| Nissan Cabstar | € 40.400 | - | 205 cm | 2.330 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 47.000 | - | 195 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.