6-VPN-28
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C18/t Euro 4 LD opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (CTF1C40C) nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en oktober 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 28.515 en € 58.926, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.869 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C18/t Euro 4 LD bedraagt € 55.894 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 40C18/t Euro 4 LD € 12.025 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C18/t Euro 4 LD | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C18/t Euro 4 LD |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 55.894 |
| Bruto BPM | € 13.655 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren en 10 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.110 kg |
| Massa rijklaar | 2.210 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CTF1C40C | |
| Uitvoering 18E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VPN-28 | 6-11-2025 | 15:41 | periodieke controle | 10-11-2026 | Nee |
| 6-VPN-28 | 1-11-2024 | 13:36 | periodieke controle | 10-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VPN-28 | 11-09-2024 | 13:30 | inbouw | 11-09-2026 | Nee |
| 6-VPN-28 | 22-09-2023 | 13:48 | periodieke controle | 10-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VPN-28 | 10-11-2022 | 09:20 | periodieke controle | 10-11-2023 | Nee |
| 6-VPN-28 | 23-08-2022 | 11:49 | periodieke controle | 23-08-2024 | Nee |
| 6-VPN-28 | 8-11-2021 | 15:49 | periodieke controle | 8-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VPN-28 | 25-03-2021 | 16:58 | periodieke controle | 17-04-2022 | Nee |
| 6-VPN-28 | 10-09-2020 | 19:10 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| 6-VPN-28 | 17-04-2020 | 16:20 | periodieke controle | 17-04-2021 | Nee |
| 6-VPN-28 | 5-03-2019 | 09:54 | periodieke controle | 17-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-11-2024 | 13:36 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2023 | |||||
| 22-09-2023 | 13:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 8-11-2021 | 15:49 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 8-11-2021 | 15:49 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 5-03-2019 | 09:54 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 5-03-2019 | 09:54 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 5-03-2019 | 09:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 5-03-2019 | 09:54 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VPN-28 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 6-VPN-28 | 30-06-2014 | Tachograaf | SIEMENS VDO | ||
| 6-VPN-28 | 11-09-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VPN-28 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VPN-28
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VPD-28 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.685 | 10-06-2011 | 15 jaar |
| 6-VPF-28 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 34.025 | 16-06-2011 | 15 jaar |
| 6-VPG-28 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 46.273 | 30-06-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPJ-28 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 20.595 | 30-06-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPK-28 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.863 | 01-07-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPL-28 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 62.037 | 11-07-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPN-20 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | € 52.234 | 07-07-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPN-25 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 56.340 | 12-10-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VPN-27 | Ssangyong | Rexton | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-07-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPN-28 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 55.894 | 28-07-2011 | 14,8 jaar |
| 6-VPR-28 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.772 | 23-07-2011 | 14,9 jaar |
| 6-VPS-28 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.411 | 30-08-2011 | 14,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.869 en/of breedte van 213 cm en/of een gewicht van ± 2.110 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 45.600 | 516 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.000 | 733 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.700 | 751 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Renault Master | € 42.300 | 752 cm | 215 cm | 2.310 kg |
| Citroën Jumper | € 42.500 | 708 cm | 215 cm | 2.310 kg |
| Opel Movano | € 44.400 | 669 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Fiat Ducato | € 43.600 | 742 cm | 211 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit | € 42.700 | 726 cm | 218 cm | 2.310 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.900 | 663 cm | 211 cm | 2.310 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.200 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.