V-57-DNJ
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 opleggertrekker rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 bedraagt € 66.482 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 40C17 € 11.126 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Iveco haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Iveco 40C17 tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 |
| Lengte | 5,45 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 66.482 |
| Bruto BPM | € 16.001 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.030 kg |
| Massa rijklaar | 2.130 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.370 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.980 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type IS52CI2BA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*136/2014A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-57-DNJ | 29-09-2025 | 14:58 | periodieke controle | 29-09-2026 | Nee |
| V-57-DNJ | 27-09-2024 | 15:37 | periodieke controle | 27-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-09-2024 | 15:37 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 27-09-2024 | 15:37 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-57-DNJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-57-DNJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-50-DNJ | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 64.823 | 14-06-2024 | 2,3 jaar |
| V-51-DNJ | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 59.666 | 12-04-2024 | 2,3 jaar |
| V-52-DNJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.332 | 19-03-2024 | 2,3 jaar |
| V-53-DNJ | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 72.385 | 07-05-2024 | 7,6 jaar |
| V-54-DNJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 39.948 | 05-03-2024 | 8,5 jaar |
| V-55-DNJ | Nissan | E-NV200 | Hoogwerker | € 94.380 | 22-02-2024 | 4,9 jaar |
| V-56-DNJ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 79.210 | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| V-57-DNB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 70.456 | 01-02-2025 | 6,5 jaar |
| V-57-DND | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 86.523 | 27-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-57-DNF | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 83.670 | 16-04-2024 | 2,1 jaar |
| V-57-DNG | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 56.944 | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| V-57-DNH | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 10.761 | 19-06-2024 | 9 jaar |
| V-57-DNJ | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 66.482 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| V-57-DNK | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 82.888 | 21-05-2024 | 2 jaar |
| V-57-DNL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.321 | 26-02-2024 | 2,2 jaar |
| V-57-DNN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.951 | 23-02-2024 | 6,8 jaar |
| V-57-DNP | Iveco | 50C-35 | Huifopbouw | Onbekend | 23-02-2024 | 7,6 jaar |
| V-57-DNR | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.751 | 26-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-57-DNS | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 36.909 | 23-04-2024 | 2,1 jaar |
| V-57-DNT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 68.663 | 24-01-2025 | 4,2 jaar |
| V-57-DNV | Opel | Movano | Voor vervoer voertuigen | € 54.707 | 27-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-57-DNX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 83.812 | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-57-DNZ | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 67.180 | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| V-58-DNJ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.850 | 11-06-2024 | 7,5 jaar |
| V-59-DNJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.611 | 07-11-2024 | 3,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of een afmeting van 545 x 200 cm en/of een gewicht van ± 2.030 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 52.400 | 542 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Fiat Ducato | € 52.500 | 551 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.100 | 542 cm | 202 cm | 2.090 kg |
| Volkswagen Transporter | € 54.100 | 550 cm | 199 cm | 2.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.